Reklama

Rockradio

Speedpro & RallyBazar competition shop

Kovobel 

Kdynium - přesné odlitky

 

   

 

Prostor pro Vaši reklamu ...

 




Výsledková listina 48.Jízdy historických vozidel VCC Domažlice 20.8.2022

M1 - Moto do roku výroby 1930

Startovní Příjmení a jméno Značka Rok Bydliště,klub Body Pořadí
číslo výroby
6. Nový Josef BSA Sloper SV 1928 Kyšice 19 1.
8. Veselý Milan BSA Sloper 500 OHV 1928 Staňkov 21 2.
4. Prchal Vladimír Indian Scout 45 Police 1927 Jirkov 29 3.
16. Prošek Pavel JAWA 500 OHV 1930 Čičovice 31 4.
1. Měchura Antonín Indian Big Chief 1924 Místo 81 5.
10. Fait Zdeněk Indian 4 1929 Praha N  
15. Novotný Zdeněk Čechie 600 1930 Děčín N  
3. Novotný Ivan Čechie 600 Sport 1927 Děčín N  
7. Šulcová Libuše BSA E28 1928 Praha N  

M2 - Moto od r.v. 1931 do r. v. 1945 - obsah  do 250 ccm  

Startovní Příjmení a jméno Značka Rok Bydliště,klub Body Pořadí
číslo výroby
29. Sauer Petr  ČZ 175 1938 Kdyně  12 1.
25. Steidl Vladislav ČZ 250 sport 1937 Loučim 16 2.
32. Sörgel Gerhard NSU ZDB 201 1939 Freiberg 41 3.
26. Veselák Martin ČZ 175 1937 VCC Praha 42 4.
27. Franc Tomáš ČZ 175 special 1938 Loučim N  

M3 - Moto od r.v. 1931 do r. v. 1945 - obsah  nad 250 ccm

Startovní Příjmení a jméno Značka Rok Bydliště,klub Body Pořadí
číslo výroby
42. Dressel Johannes Jawa 350 SV 1934 Auerbach 11 1.
43. Látal Jiří Ariel Square Four 600 OHC 1934 Staňkov 15 2.
40. Veselý Adam BSA Blue Star 350 OHV 1932 Staňkov 16 3.
44. Sojka Petr BSA B24 Empire Star 1937 České Budějovice 19 4.
56. Křečková Marie Matchless G3L 1941 Brno 20 5.
51. Peštál Jan Indian Chief 74 1940 Praha 28 6.
57. Kheil Tomáš Zündapp KS 750 1942 Luhov 28 7.
46. Naumann Jörg Horex Columbus S6 1938 Ingelheim 37 8.
47. Naumann Kai Horex Columbus S 6 1938 Ingelheim 42 9.
55. Křeček Jiří Norton 18 T 1939 Brno 53 10.
41. Švarc Vojtěch Saroléa 33T 1933 Praha 54 11.
52. Zavřel David  BMW R12 1940 Plzeň 71 12.
49. Kolář Václav DKW 350 NZ 1939 Plzeň N  
53. Šarlinger Ivo Premier SSL OHV 1931 VCC Pavlíkov N  

M4 - Moto od r.v. 1946 do r. v. 1960  

Startovní Příjmení a jméno Značka Rok Bydliště,klub Body Pořadí
číslo výroby
58. Narovec Tadeáš Jawa 250/11 1950 Loučeň 15 1.
65. Fictum Vladimír Motobecane Z26C 1955 Horšovský Týn 23 2.
66. Seidel Petra Jawa 354 1955 Muldenhammer 31 3.
71. Gill Petr ČZ 175 de luxe 1960 Pocinovice 31 4.
62. Schubert Jan EMW AJL Gespann R35-3 1953 Trünzig 34 5.
64. Rost Andreas EMW R35 1954 Plauen 35 6.
120. Karklins Aldis JAWA 553 1959 Kandava 45 7.
121. Kliment Jiří ČZ 175/450 1960 Kout na Šumavě 47 8.
61. Schira Hynek Jawa 250 1953 Domažlice 51 9.
70. Fronk Michal BMW R51/3 1951 Horšovský Týn N  

 A1 - Auto do roku výroby 1925 

Startovní Příjmení a jméno Značka Rok Bydliště,klub Body Pořadí
číslo výroby
73. Olbertz Hans Dodge Brother 116 Roadster 1925 Plauen 52 1.
72. Hasiči Kdyně  Laurin a Klement 115 1925 Kdyně  N  

A2 - Auto od r.v.1926 do r. v. 1932  

Startovní Příjmení a jméno Značka Rok Bydliště,klub Body Pořadí
číslo výroby
84. Sazima Petr Praga Alfa  závodní 1932 Praha  27 1.
85. Kruml Václav Mathis QM 1929 Domažlice 29 2.
86. Römer C.D. Ford A 1931 Loiching 67 3.

A3 - Auto od r.v. 1933 do r. v. 1945 

Startovní Příjmení a jméno Značka Rok Bydliště,klub Body Pořadí
číslo výroby
104. Lenc Jiří Aero 30 1935 Volyně 20 1.
125. Vlasák Jaroslav Aero 30 1938 Stříbro 25 2.
103. Pilek Radek Jawa Minor 1938 VCC Velemín 28 3.
102. Machacek Jiri Rolls Royce  Wraith 1938 Wasserburg 30 4.
92. Šafář Petr Walter Junior  1933 Praha 30 5.
100. Forejtová Hana Citroën 11 BL 1937 Petříkov 35 6.
106. Voženílek Aleš Tatra 57B 1941 Černošice 52 7.
93. Hassel Uwe DKW Rennwagen 1934 Bad Lauchstädt 56 8.
101. Nosek Mario Tatra 57 A  1937 VCC Praha 59 9.
124. Gondoš Martin Aero 30 1937 Plzeň 62 10.
98. Plachta Jan MG Roadster 1936 Roblín 66 11.
91. Svítil Robert  Walter Junior  1933 Všenory  69 12.
108. Čečil František Ford GPW 1943 Plzeň 89 13.

A4 - Auto od r.v. 1946 do r. v. 1960 

Startovní Příjmení a jméno Značka Rok Bydliště,klub Body Pořadí
číslo výroby
123. Valenta Karel Tatra 600 1952 VCC Plzeň 21 1.
118. Fox Herbert Ford Taunus 1960 Ölsnitz 27 2.
114. Kurzke Heike Volvo PV 444 1955 Oelznitz 36,5 3.
115. Sauer Miroslav  Dodge  M601 1955 Kdyně 38 4.
116. Pötsch Volker IFA  F8 1953 Taucha 38 5.
122. Buchbauer Václav Land Rover 109 1960 Kdyně 39 6.
117. Egelkraut Karl Mercedes Benz 220S 1957 Plauen 51 7.
113. Heumann Ulrich Wartburg 300 HT 1957 Löhnberg 131 8.
111. Bárta Petr Rolls Royce Silver Dawn 1953 Chlumčany N