Reklama

Rockradio

Speedpro & RallyBazar competition shop

Kovobel 

Kdynium - přesné odlitky

Vanep - brusírna válců

   

 

Prostor pro Vaši reklamu ...

 




Výsledková listina 45.Jízdy historických vozidel VCC Domažlice 17.8.2019

M1 - Moto do roku výroby 1930

Startovní Příjmení a jméno Značka Rok Bydliště,klub Body Pořadí
číslo výroby
8. Gill Karel Praga BD 500 1929 Sušice 6,1 1.
15. Šimák Zdeněk Indian Scout Police 1927 Čkyně 23,3 2.
5. Veselý Milan BSA 1928 Staňkov 24,2 3.
3. Hroník Josef Triumph SD 1927 Kraslice 31,2 4.
2. Lenc Jiří Humber 1926 Volyně 33,2 5.
4. Prchal Vladimír Indian Scout 45 Police 1927 Jirkov 33,7 6.
6. Buřič Petr Ariel B De Luxe 1929 VCC České Budějovice 36,7 7.
12. Vöckler  Dirk Standard CT350 1929 Weener 41 8.
16. Nový Josef BSA Sloper SV 1928 Kyšice 51,2 9.
9. Hájková Karolína  NSU 251 T 1929 Písek 52,2 10.
1. Šarlinger Ivo OK Supreme super sport 1924 Pavlíkov 58,2 11.
14. Strobel Jens NSU 501 TS 1930 Muldenhammer 68 12.
7. Fait Zdeněk Indian Scout 1929 Praha 74,2 13.
10. Mengr Libor Praga 500 BD 1929 SKHV Rokycany 75 14.
13. Prošek Pavel Indian Scout 101 1930 VCC Praha 113,2 15.

M2 - Moto od r.v. 1931 do r. v. 1945 - obsah  do 250 ccm  

Startovní Příjmení a jméno Značka Rok Bydliště,klub Body Pořadí
číslo výroby
22. Veselák Martin ČZ 98 1937 VCC Praha 10,8 1.
30. Sörgel Gerhard NSU ZDB 201 1939 Freiberg 15 2.
23. Franc Tomáš ČZ 175 special 1938 Loučim 18,2 3.
34. Buřičová Irena Jawa 250 Standard 1945 VCC České Budějovice 20,1 4.
20. Steidl Vladislav ČZ 250 sport 1937 Loučim 24,2 5.
25. Sauer Petr  ČZ 175 1938 Kdyně  25,2 6.
24. Neubauer Zdeněk ČZ 175 standard 1938 VCC České Budějovice 30 7.
21. Veselák Josef ČZ 175 1937 VCC Praha 33,8 8.
26. Sojková Růžena Jawa  Robot 1938 České Budějovice 46,7 9.
27. Zůna Zdeněk Jawa 175 speciál 1938 Srby 53,2 10.
19. Havel Milan ČZ 250 1937 Domažlice 61,2 11.
18. Zavadil Robert Peugeot P-108 1934 PAMK Klatovy 78,4 12.
28. Hanzlík Zdeněk ČZ 175 1939 VCC Plzeň 89,3 13.
29. Lenc Miroslav ČZ 175 Standard 1939 Volyně neodstartoval


M3 - Moto od r.v. 1931 do r. v. 1945 - obsah  nad 250 ccm

Startovní Příjmení a jméno Značka Rok Bydliště,klub Body Pořadí
číslo výroby
52. Peštál Jan Indian Chief 74 1940 Praha 12,2 1.
44. Hušáková Olina Jawa 350 SV 1936 Sušice 17,6 2.
46. Naumann Jörg Horex Columbus S6 1937 Ingelheim 26,4 3.
47. Sojka Petr BSA B24 Empire Star 1937 České Budějovice 28 4.
42. Buriánek Zdeněk Jawa 350 1935 Český Dub 36,2 5.
55. Jonáš Radek Harley Davidson WL 1942 Klatovy  38,2 6.
58. Schweiner Dušan Indian Scout 101 1931 Kdyně 38,3 7.
41. Kec Václav BSA S 31  1931 VCC Český Brod  42,2 8.
54. Bräuer Horst BSA WM 20 1941 Leipzig 45,2 9.
40. Hušák Michal Praga BD 500 1931 Sušice 45,3 10.
50. Naumann Kai Horex Columbus S 6 1938 Ingelheim 46,7 11.
56. Šefr Pavel Harley Davidson WLA 1942 Hohenberg 57,2 12.
59. Voňafka (Wimmer) Martin Harley Davidson WLA 1942 Domažlice 58,2 13.
49. Měchura Antonín Jawa 350 OHV 1938 Místo 67,3 14.
53. Zavřel David  BMW R12 1940 Plzeň 71,4 15.
51. Hájek Karel NSU 351 OT 1939 Písek 79,2 16.
57. Dressel Johannes Jawa 350 SV 1934 Auerbach 83 17.


M4 - Moto od r.v. 1946 do r. v. 1955
 

Startovní Příjmení a jméno Značka Rok Bydliště,klub Body Pořadí
číslo výroby
74. Rost Andreas EMW R35 1954 Plauen 12 1.
79. Zeman Marek Alpino Motobici Route 1955 Cheb 12,7 2.
72. Královec Zdeněk  Jawa 250/11 1954 Domažlice 13,7 3.
69. Rannacher Thomas Jawa Pérák 250 1953 Plauen 14,2 4.
78. Seidel Petra Jawa 354 1955 Muldenhammer 21,7 5.
75. Sika  Pavel JAWA ČZ 125 1954 Loučim 27,7 6.
62. Švejda Pavel Jawa 250/11 1949 Klatovy  27,8 7.
81. Horvát Josef ČZ 125T 1949 Kynšperk nad Ohří 31,2 8.
64. Lank Ondřej Jawa 250 Pérák 1950 Liberec 36,2 9.
80. Jira Radovan Jawa 15/01 OHC 1955 Dresden 39,2 10.
68. Holý Lukáš ČZ 150 C 1953 Klatovy 44,2 11.
73. Pachaly Urlich  AWO 425-T 1954 Saalfeld 48,8 12.
65. Narovec Tadeáš Jawa 250/11 1950 Sedlčánky 72,8 13.
66. Fictum Vladimír Csepel 125 T 1952 Horšovský Týn 82,2 14.
71. Bouda Tomáš Jawa 250/11 1954 Klatovy  83,8 15.
76. Kadlec Petr Jawa 500 OHC + sidecar Tůma/Motex 1955 Děčín 89,2 16.
70. Schubert Jan EMW AJL Gespann R35-3 1953 Trünzig 113,2 17.


A1 - Auto do roku výroby 1925 

Startovní Příjmení a jméno Značka Rok Bydliště,klub Body Pořadí
číslo výroby
87. Hasiči Kdyně  Laurin a Klement 115 1925 Kdyně  52,2 1.
88. Voříšek Josef Standard V3 1925 České Budějovice 90,2 2.
86. Perschmann Wolfgang Protos Siemens C1 1924 Leipzig 121,1 3.


A2 - Auto od r.v.1926 do r. v. 1932 

Startovní Příjmení a jméno Značka Rok Bydliště,klub Body Pořadí
číslo výroby
92. Vaníček Milan Salmson Grand Sport 1926 Plzeň 17,2 1.
96. Brunclík Václav Peugeot 201 Commercial 1929 Plzeň 36,2 2.
107. Sazima Petr Praga Alfa  závodní 1932 Praha  42,2 3.
97. Kruml Václav Mathis QM 1929 Domažlice 60,2 4.
108. Machura Martin Praga Alfa faeton 1928 Jablonec nad Nisou 68,2 5.
99. Wieland Karl Dieter Ford A Sport coupe 1929 Murr 74,2 6.
101. Vaníček Tomáš Studebacker Direktor 1930 Plzeň 91,2 7.
98. Tesař Oldřich Ford A  1929 Bavorov 93,3 8.
93. Přibáň Tomáš Buick Standard SIX 1927 Plzeň 104,8 9.
105. Svoboda Pavel Ford A Tudor 1931 Domažlice 109,8 10.
95. Štáhl Miroslav Renault NN 2 1928 Horní Lukavice 167,7 11.
102. Havlová Petra Ford A 1931 Domažlice 179,2 12.
104. Král Jiří Praga Piccolo 1931 Plzeň 186 13.


A3 - Auto od r.v. 1933 do r. v. 1945 

Startovní Příjmení a jméno Značka Rok Bydliště,klub Body Pořadí
číslo výroby
128. Plachta Jan MG Roadster 1936 Roblín 18,2 1.
112. Houška Jiří Aero 662 1933 Praha 27,8 2.
134. Vlasák Jaroslav  Aero 30 1938 Stříbro 31,7 3.
126. Houdková Pavlína Aero 30 1936 Starý Plzenec 34,7 4.
138. Voženílek Aleš Tatra 57B 1941 Černošice 43,8 5.
115. Šafář Petr Walter Roadster 1933 Radotín 44,2 6.
137. Weger Jiří Renault Novaquarte 1939 Plzeň 44,2 7.
130. Wawreynová Lenka MG SA Sport Saloon 1936 Srubec 53,3 8.
118. Moučka Jan Walter Junior  1934 VCC České Budějovice 55,7 9.
133. Kopecký Michal BMW 327 1938 Kozolupy 70,3 10.
125. Haslbauer Ewald Peugeot 402 Legeré 1936 Simbach 76,2 11.
121. Podzemský Antonín Praga Super  Piccolo 1934 76,2 11.
117. Buřič Jan Tatra 57 Sport 1934 VCC České Budějovice 94,2 12.
122. Smolík Stanislav Praga Baby 1935 Stříbro 96,2 13.
116. Techl Vladimír  Aero 1000 1933 Plzeň 98,2 14.
120. Petrák Václav Tatra 57 1934 Drahonice 116,2 15.
119. Nový Lukáš Austin 10/4 1934 Kyšice 126 16.
114. Svítil Robert  Walter Junior  1933 Všenory  128,2 17.
135. Hassel Uwe DKW F8 1939 Bad Lauchstädt 135,2 18.
113. Kubík Petr Praga Piccolo 204 1933 Plzeň 139,2 19.
127. Jelínková Jitka  Citroen 11 AL 1936 Praha 151,2 20.
132. Grünfeld Jiří Praga Lady 1937 Trhové Sviny 184,2 21.
131. Forejtová Hana Citroen 11 BL 1937 Petříkov 195,7 22.
129. Švarc Vojtěch Škoda Popular MC 1936 Praha neodstartoval
123. Bonk Miroslav Tatra 57 A  1936 Klatovy  odstoupil


A4 - Auto od r.v. 1946 do r. v. 1955
 

Startovní Příjmení a jméno Značka Rok Bydliště,klub Body Pořadí
číslo výroby
146. Bárta Petr Rolls Royce Silver Dawn 1953 Chlumčany 40,2 1.
149. Sauer Miroslav  Dodge  M601 1955 Kdyně 44,8 2.
144. Dubitzký Karel Škoda 1101 Tudor 1947 98,2 3.
145. Kroupa František MG TD 1951 Nepomuk 122,2 4.
147. Pötsch Volker IFA  F8 Cabrio 1954 Taucha 183,2 5.
148. Gregor Lubomír Škoda 440 1955 PAMK Klatovy 218,2 6.