Reklama

Rockradio

Speedpro & RallyBazar competition shop

Kovobel 

Kdynium - přesné odlitky

Vanep - brusírna válců

   

 

Prostor pro Vaši reklamu ...

 




Výsledková listina 43.Jízdy historických vozidel VCC Domažlice 19.8.2017

M1 - Moto do roku výroby 1930

Startovní Příjmení a jméno Značka Rok Bydliště,klub Body Pořadí
číslo výroby
12. Mengr Libor Praga 500 BD 1929 SKHV Rokycany 1 1.
17. Novotný Zdeněk Böhmerland 600 1930 Děčín 22 2.
4. Bauer Ulrich BMW R 47 1927 Furth i.Wald 23 3.
16. Kolb Ulf OD 1928 Schleusingen 23 4.
6. Prchal Vladimír Indian Scout 45 Police 1927 Jirkov 30 5.
10. Gill Karel Praga BD 500 1929 Sušice 31 6.
15. Vöckler  Dirk Standard CT350 1929 Weener 35 7.
18. Rost Andreas NSU 301 T 1930 Plauen 35 8.
8. Buřič Petr Ariel B De Luxe 1929 VCC České Budějovice 39 9.
5. Novotný Ivan Böhmerland 600 1927 Velemín 40 10.
1. Sojka Petr H.B. 1920 České Budějovice 46 11.
19. Slovák Václav Böhmerland 600 s lodí 1927 Kladno 46 12.
3. Sojková Růžena Royal Enfield 201A 1925 VCC České Budějovice 50 13.
20. Šefr Pavel Harley Davidson J 1926 Hohenberg 53 14.
7. Hájek Karel Ariel 500 OHV/E 1928 Písek 58 15.
2. Šarlinger Ivo Premier 1924 VCC Pavlíkov 70 16.


M2 - Moto od r.v. 1931 do r. v. 1945 - obsah  do 250 ccm  

Startovní Příjmení a jméno Značka Rok Bydliště,klub Body Pořadí
číslo výroby
45. Veselák Martin ČZ 98 1937 VCC Praha 3 1.
29. Steidl Vladislav ČZ 175 1936 Loučim 7 2.
24. Wimmer Martin Jawa 175 speciál 1933 Domažlice 11 3.
31. Jačka Jiří ČZ 175 special 1938 Cheb 12 4.
30. Franc Tomáš ČZ 175 special 1938 Loučim 13 5.
25. Zavadil Robert Peugeot P-108 1934 PAMK Klatovy 19 6.
44. Veselák Josef ČZ 175 1937 VCC Praha 19 7.
34. Sauer Petr  ČZ 175 1938 Kdyně  23 8.
41. Pachaly Juliane DKW RT 100 Luxus 1940 Saalfelder Motor-Veteranenfreunde 24 9.
48. Frýbert Václav Jawa 250 special 1936 Planá 26 10.
32. Míšek Josef DKW NZ 250 1938 Klatovy  28 11.
39. Lenc Miroslav ČZ 175 Standard 1939 Volyně 28 12.
27. Reichmann Alexander Standard Feuergeist 1936 Saalfelder Motor-Veteranenfreunde 33 13.
38. Havel Milan ČZ 250 1937 Domažlice 34 14.
33. Neubauer Zdeněk ČZ 175 standard 1938 VCC České Budějovice 34 15.
40. Sörgel Gerhard NSU ZDB 201 1939 Freiberg 36 16.
42. Desort Petr NSU 251 OSL 1941 Plzeň 39 17.
46. Racek Josef BMW R23 1939 Kyšice 46 18.
43. Buřičová Irina Jawa 250 Standard 1944 VCC České Budějovice 47 19.
36. Dědič Jiří ČZ 98 1939 VCC České Budějovice 53 20.


M3 - Moto od r.v. 1931 do r. v. 1945 - obsah  nad 250 ccm

Startovní Příjmení a jméno Značka Rok Bydliště,klub Body Pořadí
číslo výroby
52. Botschka Frank DKW Supersport 600 1933 Dienstedt 9 1.
55. Marčík Libor FN M 86 1935 Jinočany 17 2.
54. Dressel Johannes Jawa 350 SV 1934 Auerbach 24 3.
66. Schweiner Dušan Ariel 1937 Kdyně 25 4.
64. Peštál Jan Indian Chief 74 1942 Praha 25 5.
63. Jonáš Radek Harley Davidson WL 1942 Klatovy  26 6.
65. Faltýn Josef Jawa 350 OHV 1943 České Budějovice 42 7.
57. Hušáková Olga Jawa 350 SV 1936 Sušice 43 8.
49. Hušák Michal Praga BD 500 1931 Sušice 44 9.
56. Hanžl Petr Peugeot 515 GS 1936 Praha 45 10.
58. Měchura Antonín Jawa 350 OHV 1938 Místo 53 11.
59. Bauer Ervin  Zündapp KS 600 1939 Furth im Wald 54 12.
13. Veselý Milan Indian Scout Police 1931 Senohraby 58 13.
62. Zavřel David  BMW R12 1940 Plzeň 64 14.
50. Kec Václav BSA S 31  1931 VCC Český Brod  71 15.
60. Lefler Ladislav Rudge Ulster 500 1940 Dřínov 93 16.
61. Meiler Johann BMW R 35 1940 Amberg   neodstartoval


M4 - Moto od r.v. 1946 do r. v. 1955
 

Startovní Příjmení a jméno Značka Rok Bydliště,klub Body Pořadí
číslo výroby
76. Černý Vratislav ing. ČZ 150 C 1952 Klatovy  14 1.
84. Sika  Pavel JAWA ČZ 125 1954 Loučim 16 2.
77. Míšek Václav ČZ 150 C 1952 Klatovy  25 3.
89. Seidel Petra Jawa 354 1955 Muldenhammer 26 4.
80. Schubert Jan EMW AJL Gespann R35-3 1953 Trünzig 29 5.
73. Narovec Tadeáš Jawa 250/11 1950 Sedlčánky 33 6.
72. Straka František Jawa 250/11 1949 Kdyně 34 7.
82. Královec Zdeněk  Jawa 250 1954 Domažlice 39 8.
71. Zahálka Václav BMW R35 1948 Zdice 45 9.
75. Stodolovský Jan ČZ 150 C 1951 Trhové Sviny 47 10.
81. Zeman Marek Alpino Motobici Rout 1953 Cheb 55 11.
79. Bazelt Hans BMW R 25/2 1953 Mühldorf 59 12.
87. Pražák Luděk Jawa 250/353 1955 Neuměř 62 13.
70. Horálek Josef Ogar 250 1947 Kounice 76 14.
86. Kadlec Petr Jawa 500 OHC + sidecar Tůma/Motex 1955 Děčín 86 15.
83. Pachaly Urlich  IMS M72 1954 Saalfeld   odstoupil


A1 - Auto do roku výroby 1925 

Startovní Příjmení a jméno Značka Rok Bydliště,klub Body Pořadí
číslo výroby
94. Kalista Jiří Hudson 20 Touring 1910 Hořovice 39 1.
99. Voříšek Josef Standard V3 1925 České Budějovice 55 2.
95. Hörterer Alex Ford T  1915 Gstadt 62 3.
96. Perschmann Wolfgang Protos Siemens C1 1924 Lipsko 140 4.
98. Hasiči Kdyně  Laurin a Klement 115 1925 Kdyně    neodstartoval


A2 - Auto od r.v.1926 do r. v. 1932 

Startovní Příjmení a jméno Značka Rok Bydliště,klub Body Pořadí
číslo výroby
103. Vaníček Milan Salmson Brand Sport 1926 Plzeň 22 1.
112. Havlová Petra Ford A 1931 Domažlice 30 2.
124. Lanzl Leonhard Ford A 1930 Perach 30 3.
118. Sazima Petr Praga Alfa  závodní 1932 Praha  30 4.
121. Novotný Václav Škoda 430 1930 Týn nad Vltavou 35 5.
126 Petschke Michal Aero 500 1932 Praha  37 6.
122. Bumbálek Luboš Tatra T57 1932 Pelhřimov 37 7.
106. Brunclík Václav Peugeot 201 Commercial 1929 Plzeň 43 8.
105. Prošek Pavel Cadillac 341 A Convertible Coupe 1928 VCC Praha 44 9.
110. Zachovský Jan Škoda 422 1929 VCC Karlovy Vary 44 10.
115. Král Jiří Praga Piccolo 1931 Plzeň 47 11.
123. Römer C.D. Ford A - Pickup 1931 Loiching 59 12.
109. Tesař Oldřich Ford A  1929 Bavorov 61 13.
114. Vaníček Tomáš Studebacker Direktor 1930 VCC Plzeň 62 14.
111. Grünfeld Jiří Standard Mark 2 1930 VCC České Budějovice 67 15.
117. Piksa Lubomír Morris Minor Sv 1932 VCC České Budějovice 70 16.
119. Voženílek Aleš Praga Piccolo 1932 Černošice 72 17.
120. Wieland Karl Dieter Ford A Sport coupe 1929 Murr 76 18.
107. Forejtová Hana Citroën C4 Familiare 1929 VCC Praha 100 19.
108. Kruml Václav Mathis QM 1929 Domažlice 121 20.
113. Starý Miroslav  Aero 662 1930 Prachatice 148 21.
104. Loth Wolfgang Austin 16/6 1928 Bad Lausick   odstoupil


A3 - Auto od r.v. 1933 do r. v. 1945 

Startovní Příjmení a jméno Značka Rok Bydliště,klub Body Pořadí
číslo výroby
142. Desort Libor Aero 50 1936 VCC Plzeň 19 1.
136. Gorny Wulf BMW  AM4 1934 Elterberg 20 2.
138. Moučka Jan Walter Junior  1934 VCC České Budějovice 20 3.
139. Petrák Václav Tatra 57 1934 Drahonice 21 4.
127. Kubík Petr Praga Piccolo 204 1933 Plzeň 30 5.
137. Lenc Jiří Aero 1000 1934 Volyně 30 6.
156. Míšek Josef  Mercedes L1500S 1943 VCC Plzeň 32 7.
129. Mandák Václav Aero 662 1933 Klatovy  34 8.
133. Techl Vladimír jr. Aero 1000 1933 Plzeň 40 9.
145. Houdková Pavlína Aero 30 1936 Starý Plzenec 44 10.
141. Bonk Miroslav Tatra 57 A  1936 Klatovy  45 11.
144. Haslbauer Ewald Peugeot 402 Legeré 1936 Simbach 46 12.
140. Smolík Stanislav Praga Baby 1935 Stříbro 47 13.
148. Plachta Jan MG Roadster 1936 Roblín 49 14.
147. Kokrda Josef  Tatra 75 1936 VCC Strakonice 52 15.
153. Kopecký Michal BMW 327 1938 Kozolupy 52 16.
132. Šafář Petr Walter Junior  1933 VC Tachlovice 53 17.
146. Hubner Karel Tatra 57A roadster 1936 Praha 55 18.
157. Hořejší Radek Aero 30 roadster 1936 Bolešiny 55 19.
150. Gräser Dieter Adler Trumpf Junior 1938 Treuen 59 20.
128. Lorenz Dieter BMW 303 1933 Treuen 69 21.
149. Nosek Mario Tatra 57 A  1937 VCC Praha 85 22.
143. Franc Jiří Tatra 57A 1936 VCC České Budějovice 89 23.
134. Techl Vladimír st. Aero 1000 1933 Plzeň 97 24.
152. Kramer Lothar Wanderer W 24 1938 Reichenbach 101 25.
130. Pötsch Volker DKW Monoposto 1933 Taucha 113 26.
151. Hošek Miroslav Mercedes 170V 1938 Holoubkov 134 27.
135. Valeš Miloslav Praga Piccolo 203 1933 VCC Strakonice 142 28.
131. Svítil Robert  Walter Junior  1933 Všenory    odstoupil
159. Liebl Günther Opel P4 1937 Hohenwarth   odstoupil


A4 - Auto od r.v. 1946 do r. v. 1955 

Startovní Příjmení a jméno Značka Rok Bydliště,klub Body Pořadí
číslo výroby
163. Bárta Petr Rolls Royce Silver Down 1953 Chlumčany 32 1.
165. Gregor Lubomír Škoda 440 1955 PAMK Klatovy 32 2.
168. Sauer Miroslav  Dodge  M601 1955 Kdyně 33 3.
167. Nožička Radek BMW 502 Cabrio 1955 Lomnice nad Pop. 42 4.
164. Butz Olaf Volvo PV 444 1955 Reichenbach 46 5.
162. Mlynařík Josef Škoda 1101 Tudor 1946 Přeštíce 52 6.
166. Mehlich Bodo IFA  F9 1955 Jüterbog 99 7.