Reklama

Rockradio

Speedpro & RallyBazar competition shop

Kovobel 

Kdynium - přesné odlitky

Vanep - brusírna válců

   

 

Prostor pro Vaši reklamu ...

 




Výsledková listina 42.Jízdy historických vozidel VCC Domažlice 20.8.2016

M1 - Moto do roku výroby 1930

Startovní Příjmení a jméno Značka Rok Bydliště/klub Body Pořadí
číslo výroby
09. Hájková Karolína  NSU 251 T 1929 Písek 21,3 1.
04. Slovák Václav Böhmerland 600 s lodí 1927 Kladno 24,4 2.
08. Gill Karel PragaBD 500 1929 Sušice 31,7 3.
11. Vöckler  Dirk Standard CT350 1929 Weener 34,8 4.
13. Prošek Pavel JAWA 500 kardan 1930 Čičovice 39,3 5.
02. Švarc Vojtěch Saroléa 22F 1923 Praha 42,1 6.
07. Šarlinger Ivo Orion F58 A supersport 1927 Pavlíkov 45,2 7.
38. Weger Jiří AJS M9 1929 Plzeň 51,4 8.
06. Sojka Petr Praga BD 500 1928 České Budějovice 52,9 9.
16. Mailhammer Josef Triumph 500 1929 Hart, Mettenheim 59,1 10.
03. Prchal Vladimír Indian 45  1927 Jirkov 61,9 11.
17. Novotný Ivan Böhmerland 600 1927 Velemín 69,9 12.
14. Rost Andreas NSU 301 T 1930 Plauen 71,4 13.
05. Hájek Karel Ariel 500 1928 Písek 71,9 14.
01. Holboj Adam Indian 600 1927 České Budějovice 72,9 15.
18. Novotný Zdeněk Böhmerland 600 1930 Děčín 80,9 16.
15. Mailhammer Helmut Opel SS 500 1928 Obertaufkirchen 91,1 17.

 

M2 - Moto od r.v. 1931 do r. v. 1945 - obsah  do 250 ccm  

Startovní Příjmení a jméno Značka Rok Bydliště/klub Body Pořadí
číslo výroby
19. Sojková Růžena Jawa  175 1933 ČeskéBudějovice 14,7 1.
21. Frýbert Václav Jawa 250 special 1936 Planá 20,3 2.
36. Mailhammer Lukas Wanderer 98 1934 Hart, Mettenheim 28,1 3.
27. Sauer Petr  ČZ 175 1938 Kdyně  29,3 4.
20. Wimmer Martin Jawa 175 speciál 1933 Domažlice 29,7 5.
24. Veselák Martin ČZ 98 1937 VCC Praha 50,1 6.
23. Veselák Josef ČZ 175 1937 VCC Praha 65,7 7.
28. Hanzlík Zdeněk ČZ 175 1939 VCC Plzeň 77,3 8.
33. Sörgel Gerhard NSU ZDU 201 1939 Freiberg 79,4 9.
25. Havlová Petra Jawa Robot 1938 Domažlice 82,9 10.
26. Neubauer Zdeněk ČZ 175 standard 1938 VCC České Budějovice 86,9 11.
35. Fait Zdeněk JAWA 175 1935 Praha 87,7 12.
37. Racek Josef BMW R23 1939 Kyšice 93,1 13.
29. Havel Milan ČZ 175 Standard 25B 1939 Domažlice 105,9 14.
32. Poljanskij Michal Zündapp 200 1936 Staré Sedliště 175,7 15.
30. Zavadil Robert Peugeot P-108 1934 PAMK Klatovy neodstartoval

 

M3 - Moto od r.v. 1931 do r. v. 1945 - obsah  nad 250 ccm

Startovní Příjmení a jméno Značka Rok Bydliště/klub Body Pořadí
číslo výroby
52. Vaník Roman Jawa 350 OHV 1939 Dýšina 22,2 1.
56. Peštál Jan Indian Chief 74 1942 Praha 24,3 2.
47. Naumann Jörg Horex Columbus SS 64 1936 Ingelheim 24,4 3.
45. Hanžl Petr Peugeot 515 GS 1936 Praha 34,4 4.
58. Mengr Libor Harley Davidson 750 WLC 1943 Volduchy 45,2 5.
43. Botschka Frank DKW Super Sport 600 1933 Dienstedt 45,9 6.
40. Hušák Michal Praga BD 500 1931 Klatovy  50,9 7.
48. Sojka Michal Jawa 350 OHV 1936 České Budějovice 55,9 8.
44. Schweiner Dušan Ariel 1936 Kdyně 59,3 9.
53. Lefler Ladislav Rudge Ulster 500 1940 Dřínov 74,9 10.
51. Schirmer Tomáš Royal Enfield CO 1939 Nová Bystřice 76,9 11.
46. Hušáková Olina  Jawa 350 SV 1936 Sušice 81,3 12.
49. Naumann Kai Horex Columbus S 6 1938 Ingelheim 97,2 13.
57. Faltýn Josef Jawa 350 OHV 1943 České Budějovice 112,9 14.
50. Kolář Václav DKW 350 NZ 1939 Plzeň 126,7 15.
54. Meiler Johann BMW R 35 1940 Amberg 201,9 16.
55. Zavřel David  BMW R12 1940 Plzeň diskvalifikován

 

M4 - Moto od r.v. 1946 do r. v. 1955

Startovní Příjmení a jméno Značka Rok Bydliště/klub Body Pořadí
číslo výroby
75. Jonáš Radek Jawa 350 Rikša 1955 Klatovy  17,9 1.
72. Zeman Marek ČZ 125 B 1947 Cheb 24,7 2.
67. Narovec Tadeáš Jawa 250/11 1950 Sedlčánky 24,9 3.
71. Královec Zdeněk  Jawa 250 1954 Domažlice 30,7 4.
74. Ježek Olin Jawa 250 1954 Javor 31,9 5.
65. Jačka Jiří Jawa Pérák 250 1948 Cheb 37,9 6.
63. Kruml Václav Jawa 350 OHV 1946 Domažlice 42,9 7.
12. Bazelt Hans BMW 1953 Mühldorf 43,3 8.
70. Míšek Václav ČZ 150 C 1952 Klatovy  46 9.
73. Pachaly Urlich  AWO 425 1954 Saalfeld 55,7 10.
69. Mayer Ladislav Jawa 350 /18 1952 VCC Plzeň 98,9 11.
64. Vyštejn Josef Jawa 250/11 1947 Rpety 100,4 12.
66. Wohlmuth Miloslav M 72 1952 Plzeň 114,1 13.

 

A1 - Auto do roku výroby 1925

Startovní Příjmení a jméno Značka Rok Bydliště/klub Body Pořadí
číslo výroby
86. Voříšek Josef Standard V3 1925 České Budějovice 19,7 1.
87. Machacek Jiří Fiat 509 A  1924 Wasserburg 22,9 2.
82. Míšek Josef Ford T  1924 Klatovy 24,6 3.
81. Tomandl Jiří Chevrolet 490 1920 Domažlice 34,9 4.
84. Hasiči Kdyně  Laurin a Klement 115 1925 Kdyně  35,9 5.
83. Perschmann Wolfgang Protos Siemens C1 1924 Lipsko 39,9 6.
85. Loth Wolfgang Essex Super Six 1925 Bad Lausick 116,7 7.

 

A2 - Auto od r.v.1926 do r. v. 1932

Startovní Příjmení a jméno Značka Rok Bydliště/klub Body Pořadí
číslo výroby
97. Starý Miroslav  Aero 662 1930 Prachatice 26,9 1.
98. Vaníček Tomáš Studebacker Direktor 1930 VCC Plzeň 33,4 2.
95. Forejtová Hana Škoda 430 1930 Petříkov 34,3 3.
94. Wieland Karl Dieter Ford A Sport coupe 1929 Murr 43,2 4.
96. Kodad Miloslav Škoda 430 1930 Chrást 43,3 5.
102. Hroník Josef Opel 1290 1932 Kraslice 45,1 6.
103. Voženílek Aleš Praga Piccolo 1932 Černošice 47,9 7.
92. Kubička  Robert Nash  Standard Six 1929 Praha  49,3 8.
93. Tesař Oldřich Ford A  1929 Bavorov 65,7 9.
104. Štáhl Miroslav Renault NN 2 1928 Horní Lukavice 70,7 10.
100. Tahedl Adolf Aero 500 1931 Lappersdorf 73,3 11.
99. Král Jiří Praga Piccolo 1931 Plzeň 77,9 12.
91. Brunclík Václav Peugeot 201 Commercial 1929 Plzeň 104,9 13.
101. Grünfeld Jiří Walter Junior Roadster 1932 Branišovice 238,7 14.

 

A3 - Auto od r.v. 1933 do r. v. 1945

Startovní Příjmení a jméno Značka Rok Bydliště/klub Body Pořadí
číslo výroby
125. Desort Libor Aero 50 1936 VCC Plzeň 15,9 1.
114. Šafář Petr Walter Junior  1933 VCC Tachlovice 19,3 2.
128. Bárta Petr Rolls- Royce  25/30 1937 Chlumčany 21,8 3.
116. Buřič Jan Tatra 57 Sport 1934 VCC České Budějovice 22,9 4.
113. Svítil Robert  Walter Junior  1933 Všenory  25,3 5.
130. Nosek Mario Tatra 57 A  1937 Černošice 27,8 6.
133. Hošek Miroslav Mercedes 170V 1938 Holoubkov 32,9 7.
137. Živný Michal Praga Piccolo 1939 Plzeň 34,9 8.
110. Kubík Petr Praga Piccolo 204 1933 Plzeň 38,3 9.
129. Mayer Ladislav Aero 30  1937 Rokycany 38,7 10.
124. Bonk Miroslav Tatra 57 A  1936 Klatovy  40,4 11.
112. Rytíř  Zdeněk Tatra 57 1933 Praha 47,3 12.
109. Houška Jiří Aero 662 1933 Praha 48,3 13.
139. Machacek Philipp Rolls Royce  Wraith 1938 Eiselfing 50,6 14.
119. Moučka Jan Walter Junior  1934 Holubov 56,7 15.
141. Houdková Pavlína Aero 30 1936 Starý Plzenec 56,8 16.
135. Gräser Dieter Wanderer W 24 1940 Treuen 59,8 17.
115. Techl Vladimír ing. Aero 1000 1933 Starý Plzenec 60,1 18.
136. Míšek Josef  Mercedes L1500S 1943 VCC Plzeň 63,7 19.
138. Smolík Stanislav Praga Baby 1935 Stříbro 71,3 20.
118. Frank Libor Tatra 57 Sport 1934 Slabce 78,2 21.
117. Frank František Tatra 57 1934 Slabce 82,9 22.
127. Pötsch Volker DKW F5 Luxus 1936 Tauchen 82,9 23.
120. Novák Jiří Aero 30 1934 Přeštice 85,9 24.
121. Petrák Václav Tatra 57 1934 Drahonice 90,9 25.
126. Haslbauer Ewald Peugeot 402 Legeré 1936 Simbach 93,4 26.
122. Podzemský Antonín Praga Super  Piccolo 1934 96,9 27.
131. Rokos Tomáš Tatra 57 A  1937 Praha 122,9 28.
134. Weller Traugott Trumpf Junior Karmann 1938 Leipzig nedojel
111. Lorenz Dieter BMW 303 1933 Treuen odstoupil

 

A4 - Auto od r.v. 1946 do r. v. 1955

Startovní Příjmení a jméno Značka Rok Bydliště/klub Body Pořadí
číslo výroby
149. Holeš Pavel Renault 4CV R 1062 Sport 1955 Praha 23,3 1.
151. Sauer Miroslav  Dodge  M601 1955 Kdyně 24,3 2.
144. Hazuka Jan Tatra 57 B 1948 Praha 39,2 3.
150. Nožička Radek BMW 502 Cabrio 1955 Lomnice nad Pop. 42,9 4.
148. Gregor Lubomír Škoda 440 1955 PAMK Klatovy 53,9 5.
143. Mužík Jindřich Alvis TA 14 DHC cabrio 1948 Plzeň 62,4 6.
147. Bubrle Jaroslav Škoda 1101 Tudor 1952 VCC Plzeň 66,3 7.
152. Vořech Lukáš BMW 502 1955 Plzeň 68,9 8.
145. Študlar Václav Tatra 600 1949 Plzeň 71,9 9.
142. Mlynařík Josef Škoda 1101 Tudor 1946 Přeštíce 85,7 10.