Reklama

Rockradio

Speedpro & RallyBazar competition shop

Kovobel 

Kdynium - přesné odlitky

Vanep - brusírna válců

   

 

Prostor pro Vaši reklamu ...

 




Výsledková listina 41.Jízdy historických vozidel VCC Domažlice 22.8.2015

M1 - Moto do roku výroby 1930

St.č. Příjmení a jméno Značka rok výroby Bydliště, klub Body Pořadí Stav
17. Prokeš Vladislav  Praga BC 350 1930 Č. Budějovice 13 1.  
7. Sojka Petr Praga BD 500 1928 České Budějovice 13,8 2.  
8. Vöckler  Dirk Standard CT350 1929 Weener 14,4 3.  
15. Bazelt Hans Victoria 350 1930  MSC Mühldorf 16,9 4.  
16. Rost Andreas NSU 301 T 1930 Plauen 19,3 5.  
9. Gill Karel PragaBD 500 1929 Sušice 22,1 6.  
62. Novotný Zdeněk Böhmerland 600 1930 Velemín 22,4 7.  
61. Novotný Ivan Böhmerland 600 1927 Velemín 27,2 8.  
2. Šarlinger Ivo Itar DC III M|B 1924 Pavlíkov 28,3 9. 1
3. Slovák Václav Böhmerland 600 s lodí 1927 Kladno 28,3 10. 2
19. Mailhammer Helmut jr. Opel SS 500 1928 Feldkirchen 28,4 11.  
10. Vinš Karel Ariel 557  1929 Cheb 35 12.  
6. Hájek Karel Ariel 500 1928 Písek 36,6 13.  
11. Peštál Jan Indian Four 1929 Praha 40,9 14.  
4. Prchal Vladimír Indian 45  1927 Jirkov 41,3 15.  
161. Nový Josef BSA 1928 Kyšice 42,3 16.  
14. Dlouhý Zdeněk Indian 101 1929 Strakonice 48,8 17.  
12. Buřič Petr Ariel de Luxe 1929 České Budějovice 60,4 18.  
5. Šulcová Libuše BSA 770 1928 Praha 72,9 19.  
18. Brůj  Bohumil Praga BD 500 1930 SKHV Rokycany 80 20.  

 

M2 - Moto od r.v. 1931 do r. v. 1945 - obsah  do 250 ccm  

St.č. Příjmení a jméno Značka rok výroby Bydliště, klub Body Pořadí Stav
27. Veselák Martin ČZ 98 1937  VCC Praha 9,8 1.  
58. Sauer Petr ČZ 175 1938 Kdyně 11,3 2.  
31. Jačka Jiří ČZ 175 special 1938 Cheb 12,1 3.  
39. Neubauer Zdeněk ČZ 175 standard 1938 VCC České Budějovice 13,1 4.  
23. Frýbert Václav Jawa 250 special 1936 Planá 14,8 5.  
157. Šindelka Jiří DKW RT 1944 Rudolfov 17,2 6.  
36. Havel Milan ČZ 175 1939 Domažlice 19,2 7.  
25. Holboj Adam Jawa robot 1936 ČeskéBudějovice 22,6 8. 1
150. Poljanskij Michal Victoria KR-20 1939 Staré Sedliště 22,6 9. 2
63. Racek Josef BMW R23 1939 VCC Plzeň 25,6 10.  
38. Buřičova Irena  Jawa 250 1944 Trhové Sviny  27,5 11.  
26. Grommas Heinrich DKW SB 200 1937  Hermsdorfer Kreuz 29,4 12.  
28. Veselák Josef ČZ 175 1937  VCC Praha 32,1 13.  
37. Desort Petr NSU 251 OSL 1941 Plzeň 35,3 14.  
33. Sörgel Gerhard NSU 251 OSL 1939 Freisburk 38 15.  
24. Steidl Vladislav ČZ 175 1936 Loučim 39,5 16.  
21. Wimmer Martin Jawa 175 speciál 1933 Domažlice 41,1 17.  
22. Hájková Karolína  NSU 251 OSL 1935 Písek 43,4 18.  
34. Kec David  Jawa 250 Special 1939 Český Brod 50,5 19.  
32. Havlová Petra Jawa Robot 1938 Domažlice 66,2 20.  
20. Sojková Růžena Jawa  175 1933 ČeskéBudějovice 117 21.  

 

M3 - Moto od r.v. 1931 do r. v. 1945 - obsah  nad 250 ccm

St.č. Příjmení a jméno Značka rok výroby Bydliště, klub Body Pořadí Stav
153. Schweiner Dušan Indian Scout 101 1931 Kdyně 3 1.  
60. Meiler Johan BMW R 35 1940 Amberg 13,1 2.  
54. Draxler Michal Royal Enfield 1939 České Budějovice 15,7 3.  
40. Hušák Michal Praga BD 500 1931 Klatovy  15,8 4. 1
45. Mailhammer Josef  Triumpf STM 500 1933 Metenheim 15,8 5. 1
155. Bálek Jiří BMW R5 1936 SKHV Rokycany 21,9 6.  
50. Sojka Michal Jawa 350 OHV 1936 České Budějovice 22 7.  
52. Naumann Kai Horex Columbus S 6 1938 Ingelheim 23,6 8.  
53. Hanzlík Zdeněk ČZ 350 1939 VCC Plzeň 24,2 9.  
162. Nový Lukáš BSA M20 1943 Kyšice 25,5 10.  
51. Lefler Ladislav Rudge Ulster 1937 Dřínov 27,1 11.  
42. Tymeš Milan BSA W 32/7 1932 Mochov 27,6 12.  
48. Naumann Jorg Horex Columbus SS 64 1936 Ingelheim 29,1 13.  
44. Toulec Pavel Calthorpe Ivory M1 1933 Praha 31,4 14.  
57. Luft Jan DKW NZ 350 1942 VCC Březnice 32,1 15.  
56. Zavřel David  BMW R12 1940 Plzeň 38 16.  
41. Kec Václav BSA S 31  1931 VCC Český Brod  38,1 17.  
43. Švarc Vojtěch Saroléa 33T 1933 Praha 46,4 18.  
46. Scholz Heinrich BMW R12 m. Seitenw. 1934 Reichenbach 48,2 19.  
59. Faltýn Josef Jawa 350 OHV 1943 České Budějovice 52,6 20.  
156. Strobel Jens NSU 501 TS 1930 Gottesberg 58 21.  
55. Kolář Václav DKW 350 N8 1939 Plzeň 59,1 22.  
49. Hušáková Olina  Jawa 350 SV 1936 Sušice 80,5 23.  

 

M4 - Moto od r.v. 1946 do r. v. 1955

St.č. Příjmení a jméno Značka rok výroby Bydliště, klub Body Pořadí Stav
77. Jonáš Radek Jawa 500  OHC 1955 Klatovy  12,3 1.  
74. Královec Zdeněk  Jawa 250 1954 Domažlice 15 2.  
70. Prokeš Vladislav  Jawa 350-soutěžní 1952 Hluboká n. Vltavou 16 3.  
154. Weber Marek Ogar 12 1949 Domažlice 19 4. 1
68. Narovec Tadeáš Jawa 250 1950 Čelákovice 19 5. 1
64. Vyštejn Josef Jawa 250/11 1947 Rpety 20,1 6.  
76. Ježek Olin Jawa 350+sidecar 1955 Janovice nad Úhlavou 23,1 7.  
73. Sika  Pavel JAWA ČZ 125 1954 Loučim 26,1 8.  
75. Pachaly Urlich  IMZ  M72 1954 Saafeld 28,3 9.  
69. Mayer Ladislav Jawa 350 /18 1952 VCC Plzeň 30,4 10.  
72. Míšek Václav ČZ 150 C 1952 Klatovy  38,4 11.  
67. Hruška  Miroslav BMW  R 35 1950 Cheb 39,2 12.  
71. Straka  František ČZ 150 C 1952 Kdyně 46,1 13.  
79. Schira Hynek Jawa 250 1953 Domažlice 47,2 14.  
66. Straka Lukáš Jawa 250 1948 Kdyně 47,4 15.  
65. Černý Vratislav ing. ČZ 125 T 1948 Klatovy  63,4 16.  
78. Zeman Marek Alpino Motobici Grand sport route 1953 Cheb 80,1 17.  

 

A1 - Auto do roku výroby 1925

St.č. Příjmení a jméno Značka rok výroby Bydliště, klub Body Pořadí Stav
144. Tichý Daniel Cadillac V 63 coupe 1924 Rudná 26 1.  
83. Míšek Josef Ford T  1924 Klatovy 30 2.  
82. Hasiči Kdyně  Laurin a Klement 115 1925 Kdyně  31 3.  
80. Perschmann Wolfgang Protos Siemens C1 1924 Lipsko 31,9 4.  
163. Schmid Harald Ford T  1918 Pleystein 33,1 5.  
84. Voříšek Josef Standard V3 1925 České Budějovice 50,3 6.  
81. Loth Wolfgang WillysOverland 91 1924 Bad Lausick 71,8 7.  

 

A2 - Auto od r.v.1926 do r. v. 1932

St.č. Příjmení a jméno Značka rok výroby Bydliště, klub Body Pořadí Stav
158. Kubička Matěj Ford Standard A 1930 Praha  10,8 1.  
151. Starý Miroslav  Aero 662 1931 Prachatice 11,2 2.  
146. Voženílek Aleš Praga Piccolo 1932 Praha  11,6 3.  
90. Wieland Karl Dieter Ford A , 1929 Murr 12,6 4.  
87. Prošek Pavel Cadillac 1928 VCC Praha 23,5 5.  
89. Kubička  Robert Nash  Standard Six 1929 Praha  26,3 6.  
91. Kruml Václav Mathis QM 1929 Domažlice 36,2 7.  
97. Sazima Petr Praga Alfa  závodní 1932 Praha  37,6 8.  
98. Grünfeld Jiří Walter Junior 1932 VCC České Budějovice 48,8 9.  
93. Tomandl Jiří Aero 500 1930 Domažlice 50,8 10.  
111. Römer C.D. Ford A - Victoria 1931 Loiching 60,5 11.  
145. Roubal Milan Dodge Brothers 124 fast four 1927 SKHV Rokycany 62,4 12.  
88. Tesař Oldřich Ford A  1929 Bavorov 68,6 13.  
86. Schmidt Dieter  Buick Standard SIX 1926 Reichenbach 76,6 14.  
96. Buřič Lukáš Tatra 57  1932 České Budějovice 77 15.  
92. Kodad Miloslav Škoda 430 1930 Bušovice 78,6 16.  
94. Král Jiří Praga Piccolo 1931 Plzeň 83 17.  

 

A3 - Auto od r.v. 1933 do r. v. 1945

St.č. Příjmení a jméno Značka rok výroby Bydliště, klub Body Pořadí Stav
105. Kubík Petr Praga Piccolo 204 1933 Plzeň 18,4 1.  
114. Jelínková Jitka  Citroen 11 AL 1936 Praha 18,9 2.  
160. Vlasák Jaroslav  Aero 30 1938 Stříbro 23 3.  
129. Beneš Jiří Škoda Populár 1938 Praha 25,6 4.  
99. Buřič Jan Tatra 57 Sport 1934 VCC České Budějovice 25,9 5.  
109. Frank František Tatra 57 1934 Slabce 27,2 6.  
121. Mayer Ladislav Aero 30  1937 VCC Plzeň 27,6 7.  
116. Bárta Petr Rolls- Royce  25/30 1937 Chlumčany 30,1 8.  
123. Rokos Tomáš Tatra57 A  1937 Praha 30,6 9.  
110. Frank Libor Tatra 57 Sport 1934 Slabce 31,4 10.  
125. Hošek Miroslav Mercedes 170 1938 Rokycany 31,5 11.  
102. Houška Jiří Aero 662 1933 Praha 34,2 12.  
117. Míšková Petra Simca 5 1937 VCC Plzeň 34,5 13.  
128. Moučka Jan Walter Junior  1934 VCC České Budějovice 35,4 14.  
108. Podzemský Antonín Praga Super  Piccolo 1934 38,3 15.  
127. Míšek Josef  Mercedes L1500S 1943 VCC Plzeň 39,4 16.  
118. Forejtová Hana Citroen 11 BL 1937 Petříkov 41,9 17.  
104. Rytíř  Zdeněk Tatra 57 1933 Praha 45,1 18.  
120. Nosek Mario Tatra 57 A  1937 Černošice 47,1 19.  
115. Haslbauer Ewald Peugeot 402 Legeré 1936 RVF Eggenfelden 47,2 20.  
122. Kunzel Karl Opel P4 1937 Reichenbach 49,4 21.  
112. Kokrda Josef  Tatra 75 1936 Katovice  49,6 22.  
107. Petrák Václav Tatra 57 1934 Vodňany  50,3 23.  
101. Šafář Petr Walter Junior  1933 VCC Tachlovice 51 24.  
113. Větrovský Zdeněk Austin Seven 1936 Plzeň 53,8 25.  
106. Gorny Wulf BMW  AM4 1934 Elterberg 56 26.  
159. Bonk Miroslav Tatra 57 A  1936 Klatovy  65,4 27.  
147. Desort Libor Aero 50 1936 VCC Plzeň 66,6 28.  
119. Klimesch Zdeněk Aero 30 1937 Plzeň 69,1 29.  
100. Svítil Robert  Walter Junior  1933 Všenory  70,4 30.  
126. Rejšek Roman Tatra 57 A 1938 Katovice  70,9 31.  

 

A4 - Auto od r.v. 1946 do r. v. 1955

St.č. Příjmení a jméno Značka rok výroby Bydliště, klub Body Pořadí Stav
143. Gregor Lubomír Škoda 440 1955 PAMK Klatovy 10,5 1.  
141. Kašpar Miloš MG TD 1950 Rokycany 15,8 2.  
137. Pötsch Volker IFA  F9 1954 Taucha 16,1 3.  
140. Úředníček Jan Tatra 600 1949 Praha 16,9 4.  
142. Mailhammer Helmut sen. Bentley Marchetta 1947 Feldkirchen 17,9 5.  
136. Bubrle Jaroslav Škoda 1101 cabriolet 1951 VCC Plzeň 18,2 6.  
134. Valenta Luděk Tatra 87 1948 VCC Plzeň 24,6 7.  
138. Butz Olaf Volvo PV 444 1955 Reichenbach 27 8.  
132. Valenta Pavel Škoda 1101 Tudor 1947 Klatovy  27,2 9.  
139. Sauer Miroslav  Dodge  M601 1955 Kdyně 34,3 10.  
130. Mlynařík Josef Škoda 1101 1946 Plzeň 34,6 11.  
133. Dubitzký Karel Škoda 1101 Tudor 1947 44,1 12.  
131. Bräuer Horst Armstrong Siddeley Hurricane 1946 Leipzig 50,3 13.  
152. Holeš Pavel Renault 4CV 1955 Praha 69,2 14.  
135. Študlar Václav Tatra 600 1949 Plzeň 92,8 15.  
149. Kubat Tomáš Fiat 500 B  1948 Lomnice nad Pop. 100,8 16.