Reklama

Rockradio

Speedpro & RallyBazar competition shop

Kovobel 

Kdynium - přesné odlitky

Vanep - brusírna válců

   

 

Prostor pro Vaši reklamu ...

 




Výsledková listina 39. srazu historických vozidel VCC Domažlice 24.8.2013

M1 - Moto do roku výroby 1930           

St.č. Příjmení a jméno Značka rok výroby Bydliště, klub Body Pořadí Stav
15 Prokeš Vladislav  Praga BC 350 1930 Č. Budějovice 57 1.  
20 Šulcová Libuše BSA E28 + sidecar 1928 Průhonice 65 2.  
17 Prošek Pavel Indian Scout  1930  VCC Praha 67 3.  
1 Sojka Petr  H.B.  2 3/4 HP 1920 České Budějovice  78 4.  
6 Lenc Jiří Humber  1927 Volyně 89 5. 1
9 Peštál Jan Indian Four 1929 Praha 89 6. 1
7 Vöckler  Dirk Standard 350 1929 Weener 96 7.  
16 Botschka Frank Imperia 500 H 1930 Ilmtal 103 8.  
12 Buřič Petr Ariel B De Luxe side Valve  1929 Trhové Sviny 104 9. 1
2 Kolb Ulf OD SS 50 1928 Schleusingen 104 10. 2
4 Slovák Václav Böhmerland 600 1927 Kladno 124 11.  
5 Bauer Ulrich BMW R 47 1927 Furth i.Wald 125 12.  
13 Vinš Karel Ariel 557  1929 Cheb 128 13.  
8 Hájek Karel Tornax 600 1929 Písek 144 14.  
19 Neudecker Kilian  Zündapp Rekord 2 1930 Mühldorf 147 15.  
3 Pavlíček Radek  Norton  16 H  1927 Písek 165 16.  
10 Gill Karel PragaBD 500 1929 Sušice 175 17.  
14 Bazelt Hans Victoria 350 1930  MSC Mühldorf 181 18.  
11 Pálek Roman Sunbeam 500 1929 Kutná Hora diskvalifikace  
18 Michera Stanislav Calthorpe Ivory Junior 350 1930 Týniště nad Orlicí diskvalifikace  

 

M2 - Moto od r.v. 1931 do r. v. 1945 - obsah  do 250 ccm

St.č. Příjmení a jméno Značka rok výroby Bydliště, klub Body Pořadí Stav
26 Steidl Vladislav ČZ 175 1936 Loučim 42 1.  
29 Veselák Josef ČZ 175 1937  VCC Praha 61 2.  
24 Poljanskij Michal Zündapp DBK 1936 Staré Sedliště 81 3.  
34 Franc Tomáš ČZ 175 special 1938 Loučim 84 4. 1
22 Frýbert Václav Jawa 250 special 1936 Planá 84 5. 3
30 Grommas Heinrich DKW SB 200 1937  Hermsdorfer Kreuz 102 6.  
38 Buřičová Irena Jawa 250 1944 Trhové Sviny 103 7.  
21 Sojková Růžena  Jawa 175 1933 České  Budějovice 105 8.  
40 Neubauer Zdeněk  ČZ 175 1938 Č Budějovice 108 9.  
32 Štáhlich Jan ČZ 98 1938 Klatovy  121 10. 1
33 Sauer Petr  ČZ 175 1938 Kdyně  121 11. 1
39 Holboj Adam Jawa Robot 1937 České Budějovice 132 12.  
37 Šindelka Jiří DKW 125 RT 1944 České Budějovice 138 13.  
35 Míšek Josef DKW NZ 250 1938 Klatovy  140 14.  
36 Větrovský Zdeněk Jawa175 1939 Plzeň 158 15.  
27 Horálek Josef Jawa 175 lido 1937  VCC Český Brod 162 16.  
25 Horálek František Jawa 250 Special 1936 Český Brod 165 17.  
23 Hájková Karolína  NSU 251 OSL 1935 Písek 513 18.  
31 Wawreyn Stanislav sen, Jawa 250 Standard 1937 České Budějovice neodstartoval   

 

M3 - Moto od r.v. 1931 do r. v. 1945 - obsah  nad 250 ccm

St.č. Příjmení a jméno Značka rok výroby Bydliště, klub Body Pořadí Stav
61 Nový Lukáš BSA M20 1943 Kyšice 49 1.  
50 Štáhlich Vratislav st. BMW R 61 1938 Klatovy 96 2.  
52 Kuneš Jan ČZ 350 1938 Sokolov 103 3.  
53 Prchal  Vladimír Standard Kurier Luxus 1939 VCC Chomutov 115 4.  
44 Wohlmuth Miloslav BMW R 71 1939 Plzeň 121 5.  
62 Faltýn Josef Jawa 350 OHV 1943 České Budějovice 122 6.  
42 Hušák Michal Praga BD 500 1931 Sušice 125 7.  
63 Hladký Josef BMW R12 1940 Zdice 134 8.  
55 Bauer Ervin  Zundapp KS 600 1939 Furth im Wald 136 9.  
59 Štáhlich Vratislav jun. Harley Davidson  WLC  1942 HC Klatovy 137 10.  
47 Naumann Kai Horex Columbus S 64 1937 Ingelheim 138 11.  
48 Naumann Jorg Horex Columbus SS 65 1935 Ingelheim 147 12.  
54 Kolář Václav DKW NZ 350 1939 VCC Plzeň 148 13.  
51 Nový Josef BSA M21 1938 Kyšice 154 14.  
45 Bierl Alfred BMW R 12 1933 Furth im Wald 157 15. 1
58 Meiler Johan BMW R 35 1940 Amberg 157 16. 1
43 Kec Václav BSA S 31  1931 VCC Český Brod  170 17.  
64 Šarlingr Ivo Jaawa 500 OHV 1931 Pavlíkov 171 18.  
49 Sojka Michal Jawa 350 OHV 1936 České Budějovice 217 19.  
56 Hanzlík Zdeněk ČZ 350 1939 VCC Plzeň 301 20.  
46 Toulec Pavel Calthorpe Ivory 500 1933 Praha 391 21.  

 

M4 - Moto od r.v. 1946 do r. v. 1955 

St.č. Příjmení a jméno Značka rok výroby Bydliště, klub Body Pořadí Stav
71 Prokeš Vladislav  Jawa 350-soutěžní 1954 Hluboká n. Vltavou 29 1.  
139 Kozák Radek Jawa 350/11 1955 Milevsko 39 2.  
72 Ježek Olin Jawa 250 1954 Janovice nad Úhlavou 47 3.  
70 Sika  Pavel JAWA ČZ 125 1954 Loučim 51 4.  
57 Vyštejn Josef Jawa 250/11 1947 Hořovice 65 5.  
143 Záruba Miroslav Jawa 250 1954 Komárov 72 6.  
66 Narovec Tadeáš Jawa 250/11 1950 Sedlčánky 92 7.  
73 Jonáš Radek Jawa 350 , rikša 1955 Klatovy  98 8.  
69 Straka František ČZ 150 C  1951 Kdyně  118 9.  
65 Kruml Václav Jawa 350 OHV 1946 Sedlice 121 10.  
67 Jačka Jiří ČZ 150C 1950 Cheb 124 11.  
68 Hruška  Miroslav BMW  R 35 1950 Cheb 125 12.  
74 Mayer Ladislav Jawa 350 /18 1952 VCC Plzeň 174 13.  

 

A1 - Auto do roku výroby 1925

St.č. Příjmení a jméno Značka rok výroby Bydliště, klub Body Pořadí Stav
80 Perschmann Wolfgang Protos Siemens C1 1925 Lipsko 75 1.  
75 Brăuer Horst  Swift of Coventry 1914 Lipsko 100 2.  
78 Tichý Daniel Cadillac V 63 coupe 1924 Rudná 103 3.  
77 Schmid Harald Ford T  1918 Ford T Alpenchapter 111 4.  
76 Egidy Petr  Freze  1917 Kutná Hora  119 5.  
79 Voříšek Josef Standard V3 1925 České Budějovice 122 6.  
81 Hasiči Kdyně  Laurin a Klement 115 1925 Kdyně  128 7.  

 

A2 - Auto od r.v. 1926 do r. v. 1932

St.č. Příjmení a jméno Značka rok výroby Bydliště, klub Body Pořadí Stav
92 Marcel Josef Tatra 57 1932 HC Klatovy  68 1.  
91 Hroník Josef Opel 1,2 litre 1932 Kraslice 72 2.  
84 Tomandl Jiří Mathis QM 1929 Domažlice 77 3.  
87 VaníčekTomáš Studebacker Direktor 1930 VCC Plzeň 84 4.  
97 Starý Miroslav  Aero 662 1931 Prachatice 86 5.  
86 Burian Tomáš Praga Piccolo 1930 VCC Plzeň 89 6.  
96 Wielad Karl Dieter Ford A Sport Coupe 1929 Murr/Murr 119 7.  
90 Král Jiří Praga Piccolo 1931 Plzeň 144 8.  
89 Römer  C. D. Ford A  1931 Loiching 145 9. 1
95 Sazima Petr Praga Alfa  závodní 1932 Praha  145 10. 1
85 Tesař Oldřich Ford A  1929 Bavorov 150 11.  
82 Menhart Milan Škoda 430 1930 Plzeň 166 12.  
88 Späth Josef Ford A  1930 Zandt 201 13.  
93 Grünfeld Jiří Walter Junior 1932 VCC Praha 255 14.  
144 Kříž Jindřich Ford A 1928 Wasserburg diskvalifikace  

 

A3 - Auto od r.v. 1933 do r. v. 1945

St.č. Příjmení a jméno Značka rok výroby Bydliště, klub Body Pořadí Stav
128 Míšek Josef  Mercedes L1500S 1943 VCC Plzeň 64 1.  
124 Smolík Stanislav BMW 327 1939 VCC Plzeň 66 2.  
108 Bárta Petr Rolls- Royce  20/25 1935 Chlumčany 68 3.  
117 Vlasák Jaroslav  Aero 30 1938 AVL Stříbro 76 4.  
105 Buřič Jan Tatra 57 sport 1934 Trhové Sviny  83 5.  
107 Reková Miloslava ing. Tatra 75 1935 Písek 86 6.  
98 Svítil Robert  Walter Junior  1933 Všenory  88 7.  
106 Moučka Jan Walter Junior  1934 Křemže 91 8.  
103 Voženílek Aleš Aero 30 1934 Černošice 93 9. 1
109 Kokrda Josef  Tatra 75 1936 Katovice  93 10. 2
123 Weis Ondřej DKW F8 1940 VCC Plzeň 94 11.  
113 Nosek Mario Tatra 57 A  1937 Černošice 96 12. 1
94 Forejtová Hana Citroen 11 BL 1937 Petříkov 96 13. 2
138 Mayer Ladislav Aero 30  1937 VCC Plzeň 107 14.  
104 Petrák Václav Tatra 57 1934 Vodňany  112 15.  
120 Křovák Pavel DKW F 7 1938 Plzeň 119 16.  
111 Jelínková Jitka Citroen 11 AL 1936 Praha 124 17.  
118 Kopecký Michal BMW 327 1938 Kozolupy 126 18.  
112 Míšková Petra Simca 5 1937 VCC Plzeň 128 19.  
125 Mirvald Michal Minor  1. 1939 Strakonice 130 20.  
114 Klimesch Zdeněk Aero 30 1937 Plzeň 134 21. 1
122 Švarc Bohuslav Škoda Populár 1939 Praha 134 22. 1
100 Šafář Petr Walter Junior  1933 VCC Tachlovice 144 23.  
126 Hejnal Petr  DKW F8 1940 VCC Tachlovice 146 24.  
99 Techl Vladimír ing. Aero 1000 1933 Starý Plzenec 150 25. 1
110 Zíka Vladimír Aero 30 HP sport 1937 Plzeň 150 26. 1
101 Švarc Vojtěch  Škoda Popular MC 1936 Praha  192 27.  
115 Kopecký Václav Aero 30 1937 Kozolupy diskvalifikace  
121 Flaišman Jiří BMW 328 1938 Řevnice diskvalifikace  
140 Martina Bendová Tatra 57  A  coupé 1936 Praha diskvalifikace  

 

A4 - Auto od r.v. 1946 do r. v. 1955

St.č. Příjmení a jméno Značka rok výroby Bydliště, klub Body Pořadí Stav
132 Študlar Václav Tatra 600 1949 Plzeň 89 1.  
130 Valenta Luděk Tatra 87 1948 VCC Plzeň 91 2.  
133 Bubrle Jaroslav Škoda 1101 cabriolet 1951 VCC Plzeň 95 3.  
146 Valenta Pavel Škoda 1101 1947 Janovice 114 4. 1
135 Pötsch Volker IFA  F8 cabrio  1953 Taucha 114 5. 1
145 Kašpar Miloš MG - TD 1950 Rokycany 119 6.  
134 Valenta Karel Tatra 600 1952 VCC Plzeň 131 7.  
131 Kubát Tomáš Fiat 500 B  1948 Lomnice nad Popelkou 141 8.  
147 Miklar Oldřich Framo 901 902 valník 1955 Janovice 156 9.  
136 Neubauer Heiner Peugeot 203 1955 FHF Bayreuth 159 10.  
142 Bradáč Petr Škoda Octavia 1959 VCC Tachlovice 68 mimo soutěž 
137 Šinágl Vladimír Tatra 600  1949 VCC Praha diskvalifikace