Reklama

Rockradio

Speedpro & RallyBazar competition shop

Kovobel 

Kdynium - přesné odlitky

Vanep - brusírna válců

   

 

Prostor pro Vaši reklamu ...

 




2012

                 
      Výsledková listina 38.Jízdy  historických vozidel VCC Domažlice
Moto do roku výroby 1930            25.8.2012        
    M1         ccm
Startovní     Rok         obsah
číslo Příjmení a jméno Značka výroby Bydliště,klub Body Pořadí Stav motoru
14 Prošek Pavel Indian Scout  1930 Praha 24,5 1   750
49 Mailhammer Florian SMW 1918 Oberfaufkirchen 26,5 2   600
144 Mailhammer Helmut Opel motoclub SS 1928 Oberfaufkirchen 33 3   498
2 Slovák Václav Böhmerland 600 1927 Kladno 36 4   600
15 Rockosch Thomas BMW R16 1930 Ritterrsdorf 43,5 5   750
3 Vöckler  Dirk Standard 350 1929 Weener 44 6   350
13 Novotný Zdenek Böhmerland 600 1930 Velemín 44,5 7   600
7 Wunderlich Udo BMW R60 1928 Höchstädt 47 8   750
4 Kratochvíl Roman OD  SS 50 1929 Spořice 47,5 9   496
39 Schonder Olaf D Rad R 06 1927 Langevíesen 48 10   500
5 Šarligr Ivo Premier 500 SV 1929 Pavlíkov 52 11   500
9 Rost  Andreas NSU 301 T 1930 Paluen 53,5 12   300
1 Novotný Ivan Böhmerland 600 1927 Velemín 56 13   600
12 Kolb Ulf Harley Davidsin 1200 1926 Schleisingen 56 14   1200
10 Bazelt Hans Victoria 350 1930 Mühldorf 59,5 15   350
          0      
Moto od r.v. 1931 do r. v. 1945 - obsah  do 250 ccm        
    M2         ccm
Startovní     Rok         obsah 
číslo Příjmení a jméno Značka výroby Bydliště, klub Body Pořadí Stav motoru
28 Štálich Jan ČZ 98 1938 Klatovy  8,5 1   98
22 Frýbert Václav Jawa 250 Special 1936 Planá 8,8 2   250
31 Jačka Jiří ČZ 175 special 1938 Cheb 8,9 3   175
26 Grommas Heinrich DKW SB 200 1937 MC Hermsdorf Kreuz 11 4   200
25 Veselák Josef ČZ 175 1937 Praha 19 5   175
68 Steidl Vladislav ČZ 175 1938 Kdyně  19 6   175
19 Vöckler Ingo DKW  SB 200 1936 Schkölen 27 7   198
18 Ejem Petr ČZ 98 1933 Příbram 28 8   98
30 Sauer Petr  ČZ 175 1938 Kdyně  28,5 9   175
20 Poljanskij Michal Zündapp DBK 200 1936 Tachov 29,5 10   200
35 Sörgel Gerhard NSU ZDB 201 1939 Oelsnitz 34,5 11   198
32 Míšek Josef DKW NZ 250 1938 Klatovy  42 12   250
24 Horálek Josef Jawa 175 lido 1937 Český Brod 47,5 13   175
23 Veselák Martin ČZ 98 1937 Praha 1000     98
                 
Moto od r.v. 1931 do r. v. 1945 - obsah  nad 250 ccm          
    M3          
Startovní     Rok         obsah
číslo Příjmení a jméno Značka výroby Bydliště,klub Body Pořadí Stav motoru
40 Hušák Michal Praga BD 500 1931 Sušice 12 1   500
45 Naumann Jörg Horex Columbus S 64 1938 Ingelheim 23,5 2   600
59 Peštál Jan Indian Chif 74 1942 Praha 28,5 3   1200
61 Mengr Libor Harley Davidson 750 1943 Rokycany 29 4 1 750
62 Hladký Josef BMW R12 1940 Zdice 29 5 2 750
46 Krieglstein Petr NSU 351 OT 1937 Zbůch 30,5 6   350
38 Mailhammer Josef Triumpf SMT 500 1931 Mettenheim 31 7   500
50 Lefler Ladislav  Rudge  Ulster  1938 Kladno 34 8   498
55 Naumann Kai Horex Columbus S6 1939 Ingelheim 35 9   586
47 Schweiner Dušan Ariel G4 1937 Kdyně 36 10   1000
57 Meiler Johan BMW R 35 1940 Amberg 38 11   350
41 Kec Václav BSA S 31  1931 Český Brod  46,3 12   500
58 Štáhlich Vratislav jun. Harley Davidson 750 1942 Klatovy 52,5 13   750
53 Prchal  Vladimír Standard 1939 Jirkov 53 14   500
56 Bauer Ervin  Zundapp KS 600 1939 Furth im Wald 53,5 15   598
54 Nauber Wolfram DKW 500 NZ 1939 Barchfeld  71 16   500
42 Bierl Alfred BMW R12 1933 Furth im Wald 89,5 17   750
60 Faltýn Josef Jawa 350  1943 České Budějovice 1000     350
                 
Moto od r.v. 1946 do r. v. 1955           
    M4         ccm
Startovní     Rok         obsah 
číslo Příjmení a jméno Značka výroby Bydliště, klub Body Pořadí Stav motoru
69 Sika  Pavel JAWA ČZ 125 1954 Loučim 11,5 1   125
75 Kříž Josef ČZ 125 C  1949 Domažlice 13 2   125
66 Straka František ČZ 150 C  1952 Kdyně  18,5 3   150
65 Nárovec Tadeáš Jawa 250/11 1950 Sedlčánky 20 4   250
67 Mayer Ladislav Jawa Pérák 1952 Rokycany 42,5 5   250
73 Jonáš Radek Jawa 350,sidecar  1952 Klatovy  58,5 6   350
64 Muller Mathias Jawa 354 1955 Neuensalz 60 7   350
                 
Auto do roku výroby 1925            
    A1         ccm
Startovní     Rok         obsah 
číslo Příjmení a jméno Značka výroby Bydliště, klub Body Pořadí Stav motoru
83  Hasiči  Kdyně  Laurin & Klement 115 1925 Kdyně  45 1   1791
77 Brauer Horst  Swift of Coventry 1914 Leipzig 54,5 2   1126
81 Tichý Vladimír  Cadillac V 63 coupe 1924 Rudná 55 3   5146
84 Lipš Zdeněk Chrysler  50 1925 Libochovičky  68 4   2790
82 Puggel Werner  Opel  Laubfrosch 1924 Olešnice 75,5 5   1010
79 Kříž Jindřich Ford T 1915 Ford T Alpenchapter 85,5 6   2900
85 Kubinke Bernhard Ford   T 1911 Schondorf  1000     2896
                 
Auto od r.v.1926 do r. v. 1932                     
    A2            
Startovní     Rok         obsah
číslo Příjmení a jméno Značka výroby Bydliště, klub Body Pořadí Stav motoru
98 Hošek Miroslav Praga Alfa 6 1931 Holoubkov 32 1   1796
97 Míšková Jaroslava Praga Piccolo 1931 Plzeň 34 2   996
96 Starý Miroslav  Aero 662 1931 Č . Budějovice 36,5 3   662
92 Tomandl Jiří Mathis QM 1929 Sedlice 37 4   1627
101 Moritz Ralf Wanderer W10  1932 Lipsko 41 5   1600
100 Marcel Josef Tatra 57 1932 Klatovy  43 6   1150
93 Tesař Oldřich Ford A  1929 Bavorov 46,5 7   2800
90 Schmidt Dieter Buick Standard SIX 1926 Reichenbach 61 8   3500
147 Romer Claus Dieter Plymouth Forder 1931 Ford T Alpenchapter 74,5 9   3200
99 Němec Milan Aero 662 1932 Praha 83 10   662
91 Späth Josef Ford A  1928 Zandt 91 11   3200
104 Říha Vladimír Tatra 54 1932 Nová Role 98 12   1600
143 Král Jiří Praga Piccolo 1931 VCC Plzeň 132 13   995
                 
Auto od r.v. 1933 do r. v. 1945          
    A3          
Startovní     Rok         obsah
číslo Příjmení a jméno Značka výroby Bydliště, klub Body Pořadí Stav motoru
107 Techl Vladimír ing. Aero 1000 1933 Starý Plzenec 18,8 1   998
17 Větrovský Zdeněk Austin Seven 1937 Plzeň 19,5 2   748
121 Vlasák Jaroslav  Aero 30 1938 Stříbro 22 3   999
132 Benda Aleš Tatra 57 A  1936 VVC Plzeň 27,5 4   1155
110 Šafář Petr Walter Junior  1934 Praha 28 5   995
131 Míšek Josef  Mercedes L1500S 1943 Plzeň 29 6   2594
112 Petrák Václav Tatra 57 1934 Vodňany  35,5 7   1155
124 Zíka Vladimír Aero30 1937 Aero club Praha 37,5 8   998
115 Reková Miloslava ing. Tatra 75 1935 Písek 40 9 1 1688
128 Živný Luděk Praga Piccolo  1940 Plzeň 40 10 1 1128
116 Pötsch Volker DKW F5 Luxus 1936 Taucha 44,2 11   700
117 Míšková Petra Simca 5 1937 Plzeň 46 12   570
141 Frank František Tatra 57  1934 Slabce  47,5 13   1155
130 Prokop Josef  Magirus KSH 115 1940 Dýšiná 49 14   4500
109 Gorny Wulf BMW AM4 1934 Kleingera 51 15   800
111 Novák Jiří Aero 30 1934 Karlovy Vary 55 16   998
146 Moučka Jan Walter Junior  1934 VCC Č. Budějovice 65 17   998
119 Mayer Ladislav Aero 30 1937 Plzeň 66 18 1 998
123 Plochý Vojtěch Aero 50 1938 Plzeň 66 19 1 1997
108 Treml Jan Morris Familly Salon 1933 Plzeň 72,5 20   1141
122 Kopecký Michal BMW 327 1938 Kozolupy 74 21   1971
102 Klimeš Zdeněk Aero 30 1937 Plzeň 76,5 22   998
127 Hejnal Petr  DKW F8 1940 Tachlovice 81,5 23   698
126 Smolík Stanislav BMW 327 1939 Stříbro 136 24   1978
44 Mandák Václav Aero 662 1933 Klatovy  186,5 25   662
145 Flajšman Jiří BMW 328 1938 BMW club Praha 1000     2000
                 
Auto od r.v. 1946 do r. v. 1955          
    A4          
Startovní     Rok         obsah
číslo Příjmení a jméno Značka výroby Bydliště, klub Body Pořadí Stav motoru
136 Valenta Karel Tatra 600 1952 Plzeň 38 1   1950
139 Butz Olaf Volvo PV444 1955 Reichenbach 48,5 2   1600
137 Křovák Pavel Ifa F9 1955 Plzeň 54,5 3   900
134 Valenta Luděk Tatra 87 1948 Plzeň 62,5 4   2960
16 Miklar Oldřich Framo-Barkas 901 1955 Janovice 82,5 5   900
95 Študlar Václav Tatra 600 1949 Plzeň 83 6   2500
138 Perschmann Wolfgang Wartburg 311 /III HT 1955 Lipsko 104,5 7   1000
140 Raps Ella  Mercedes SL 1955 Heines 1000     1980
                 
                 
  absolutní vítěz  moto , auto