Reklama

Rockradio

Speedpro & RallyBazar competition shop

Kovobel 

Kdynium - přesné odlitky

Vanep - brusírna válců

   

 

Prostor pro Vaši reklamu ...

 




2011

A 1 - Auto do roku výroby 1925

St.č.Jméno a příjmeníZnačkaRok výrobyBydlištěStavBodyPořadí
99 Hasiči Kdyně L & K 115 1925 Kdyně   44 1
96 Tichý Vladimír Cadillac V63 coupe 1924 Rudná   51 2
92 Bräuer Horst Swift of Coventry 1914 Lipsko   68 3
100 Voříšek Josef Standard V3 1925 Č. Budějovice   79 4
95 Bayer Miroslav L & K 105 1924 Plzeň   80 5
97 Pipek Bohumil Praga Picolo 1924 Kutná Hora   94 6
91 Kubinke Bernhard Ford Runabout 1911 Schondorf   96 7
98 Puggel Werner Opel Laubfrosch 1924 Oelsnitz   125 8
101 Kalista Jiří Hudson 20 Tourer 1910 Praha   130 9
163 Römer Claus Ford T 1913 Loiching   141 10
94 Schmit Harald Ford T 1918 Pleystein   400 11
90 Perschmann Wolfgang Horch Zwickau 1911 Leipzig  jen vystavoval  

A 2 - Auto od r.v. 1926 do roku výroby 1932

St.č.Jméno a příjmeníZnačkaRok výrobyBydlištěStavBodyPořadí
103 Schmidt Dieter Buick Standard Six 1926 Reichenbach   42 1
158 Říha Vladimír Tatra 54 1932 Karlovy Vary   57 2
93 Egidy Petr Praga Piccolo 1932 Kutná Hora   60 3
107 Burian Tomáš Praga Picolo 1930 Plzeň   68 4
112 Marcel Josef Tatra 57 1932 Klatovy   70 5
104 Tesař Oldřich Ford A 1929 Bavorov   77 6
105 Tomandl Jiří Mathis QM 1929 Sedlice   79 7
109 Král Jiří Praga Picolo 1931 Plzeň   82 8
139 Späth Josef Ford A 1930 Zandt   83 9
110 Míšková Jaroslava Praga Picolo 1931 Plzeň   109 10
106 Novotný Václav Škoda 430 1930 Č. Budějovice   111 11
102 Švec Vladimír Tatra 12 1926 Č.Budějovice   116 12
108 Hošek Miroslav Praga Alfa  6 1931 Holoubkov   120 13
113 Moritz Ralf Wanderer W 10 1932 Lipsko   135 14
165 Lanz Leonard Ford A 1930 Derach   141 15
164 Nöhbauer Gabriela Ford A 1930 Loiching   171 17
111 Bramenkamp Walter Austin Seven 1931 Landau /Isar   1000  

A 3 - Auto od r.v. 1933 do roku výroby 1945

St.č. Jméno a příjmeníZnačkaRok výrobyBydlištěStavBodyPořadí
115  Houška Jiří Aero 662 1933 Praha   42 1
132 Pötsch Volker DKW F5 Luxus 1936 Taucha   44 2
140 Macháček Jiří Rolls -Royce Wraith 1938 Wasserburg   51 3
147 Živný Luděk Praga Piccolo 1940 Plzeň   61 4
121 Moučka Jan Walter 1934 Křemže   61 5
161 Novák Jiří Aero 30 1934 Plzeň   63 6
135 Mayer Ladislav Aero 30 1937 Rokycany   65 7
145 Moritz Ralf DKWF8 1939 Leipzig   69 8
116 Slavík Radek Praga Piccolo 1933 Cheb   70 9
141 Plochý Vojtěch Aero 50 1938  Plzeň   70 10
127 Petrák Václav Tatra 57 1934 Vodňany   74 11
143 Smolík Stanislav BMW 327 1939 Stříbro   77 12
142 Weis Ondřej DKW F8 1939 Rokycany   83 13
125 Gorny Wulf BMW AM 4 1934 Kleingera   85 14
131 Brablík Libor Tatra 75 1936 Velemín   86 15
123 Buřič Jan Tatra 57 sport 1934 Č. Budějovice   90 16
118 Treml Jan Walter Junior 1933 Plzeň   92 17
148 Míšek Josef Mercedes L 1500 1943 Plzeň   100 18
136 Forejt Jiří Citroen 11 BF 1937 Velké Popovice   109 19
137 Vaník Roman Škoda 1937 Dýšiná   110 20
133 Reinhart Georg BMW 328 1936 Reichenbach   113 21
120 Frank František Tatra 57 1934 Slabce   114 22
128 Vitner Pavel Tatra 57 A 1935 Toužim   121 23
130 Jelínková Jitka Citroen 11 AL 1936 Praha   129 24
160 Vlasák Jaroslav Aero 30 1938 Stříbro   138 25
124 Jursík Miroslav ing. Walter Junior 1934 Č. Budějovice   140 26
119 Hermann Jiří Praga Piccolo 1933 Cheb   164 27
117 Techl Vladimír ing. Aero 1000 1933 Starý Plzenec   185 28
129 Šulc Václav Aero 30 1935 Sveradice   1000  
138 Klimeš Zdeněk Aero 30 1937 Plzeň   1000  
134 Míšková Petra Simca 5 1937 Plzeň   1000  
144 Kuška František Aero 50 1939 Plzeň   1000  
162 Kopecký Václav  Aero 30 1937 Kozolupy   1000  

A 4 - Auto od r.v. 1946 do roku výroby 1955

St.č. Jméno a příjmeníZnačkaRok výrobyBydlištěStavBodyPořadí
150  Mlynařík Josef Škoda 1101 Tudor 1946 Přeštice   49 1
152 Valenta Karel Tatra 600 1952 Plzeň   61 2
154 Butz Olaf Volvo PV 444 1955 Reichenbach   66 3
166 Křovák Pavel Ifa F9 1955 Plzeň   97 4
146 Študler Václav Tatraplan 600 1949 Plzeň   107 5
153 Bubrle Jaroslav Škoda 1101 Tudor 1952 Plzeň   113 6
151 Valenta Luděk Tatra 87 1948 Plzeň   135 7
155 Grundfeldová Irena Triumph 1955 Trhové Sviny   172 8

M 1 - Moto do roku výroby 1930

St.č.Jméno a příjmeníZnačkaRok výrobyBydliště

Stav

BodyPořadí
15 Rost Andreas NSU 301 T 1930 Plauen   31 1
5 Meilhammer Helmut SMW 1918 Obertaufkirchen   34 2
14 Mailhammer Josef Triumph SS 500 1929 Feldkirchen   35 3
21 Prokeš Vladislav Praga BC 350 1930 Č. Budějovice   37 4
12 Vöckler Dirk Standard 350 1929 Weener   38 5
13 Buřič Petr Ariel 557 typ B 1929 Č. BUdějovice   43 6
18 Sekavec Petr Ariel 500 E 1930 Praha   46 7
1 Sojka Michal Royal Enfield 201 A 1925 Č. Budějovice   48 8
8 Sojka Petr Praga BD 500 1928 Č. Budějovice   49 9
11 Hájek Karel Tornax 600 1929 Písek   49 10
17 Botschka Frank Imperia 500H 1930 Ilmtal   54 11
6 Kolb Ulf OD SS 50 1928 Schleusinge   63 12
16 Bazelt Hans Viktoria 350 1930 Mühldorf   66 13
71 Kindl Josef BSA 557 Sloper 1930 Břežany   66 14
19 Galert Hans NSU 501 TS 1930 Feldkirchen   67 15
24 Slovák Václav Böhmerland 600 1927 Kladno   80 16
20 Novotný Zdeněk Böhmerland 600 1925 Děčín   88 17
2 Novotný Ivan Böhmerland 600 1930 Děčín   92 18
3 Schnder Olaf D Rad 1927 Langeweise   109 19
23 Kindl Josef jun. BSA  Sloper 557 1928 Rodnice nad Labem   129 20
22 Šarlinger Ivo Royal Entfield 1928 Pavlíkov   141 21
9 Wolcke Gerold Gilet 500 1928 Velemín   55 15

M 2 - Moto od r.v. 1931 do roku výroby 1945 , do 250 ccm

St.č.Jméno a příjmeníZnačkaRok výrobyBydlištěStavBodyPořadí
34 Sauer Petr ČZ 175 1938 Kdyně   35 1
38 Míšek Josef DKW NZ 250 1938 Klatovy   37 2
43 Prošek Pavel Jawa 250 Duplex 1939 Praha   39 3
31 Horálek Josef Jawa 175 1937 Český Brod   63 4
29 Grommas Heinrich DKW SB 200 1937 Hermsdorf   63 5
30 Poljanskij Michal Zündapp DBK 200 1937 Tachov   65 6
35 Neubauer Zdeněk ČZ 175 1938 České Budějovice   71 7
42 Sögel Gerhard NSU ZDB 201 1939 Oelsnitz   73 8
36 Sojková Růžena Jawa Robot 1938 České Budějovice   86 9
32 Wawrein Stanislav Jawa 250 1937 České Budějovice   89 10
37 Franc Tomáš ČZ 175 1938 Loučim   92 11
28 Kahnt Ulrich DKW SB 200 1936 Meerane   98 12
44 Desort Petr  NSU 251 OSL 1940 Plzeň   102 13
39 Hanzlík Zdeněk ČZ 175 1939 Plzeň   102 14
24  Zwick Josef Zündapp K 200 1933 Schönsee   105 15
25 Bart Walter NSU 200 1936 Remse ot Weidendorf   131 16
46 Künzel Karl Puch 250 1939 Reichenbach   190 17
45 Grunfeld Jiří Jawa Robot 1939 Praha   1000  

M 3 - Moto od r.v.1931 do roku výroby 1945 , nad 250 ccm

St.č.Jméno a příjmeníZnačkaRok výrobyBydlištěStavBodyPořadí
49 Mailhammer Stefan Triumph STM 500 1931 Feldkirchen   32 1
48 Hušák Michal Praga BD 500 1931 Sušice   42 2
62 Peštál Jan Indian 1200 1942 Praha   42 3
51 Kec Václav BSA  S 31 1931 Český Brod   47 4
67 Lefler Ladislav Rudge 500 1938 Kladno   48 5
64 Mengr Libor Harley Davidson 750 1943 Volduchy   55 6
85 Nauman Törg Horex 1936 Igelheim   58 7
60 Nauber Wolfram DKW 500 NZ 1939 Barchfeld   60 8
7 Nový Josef BSA 500 1939 Plzeň   62 9
55 Naumann Kai Horex Columbus 1938 Ingelheim   63 10
69 Šafář Petr Peugeot 1936 Tachlovice   71 11
66 Faltýn Josef Jawa 350 1943 České Budějovice   73 12
65 Jirout Stanislav BMW R75 1943 Český brod   78 13
68 Romaszko Jonny BMW R12 1935 Melbourne   85 14
63 Nový Lukáš BSA M 20 1943 Kyšice   86 15
56 Kolář Václav DKW NZ 350 1939 Plzeň   87 16
54 Krieglstein Petr NSU 351 OT 1937 Zbůch   88 17
70 Bauer Ervin Zündapp KS 600 1939 Furt in Wald   94 18
58 Prchal Vladimír Standard 1939 Jirkov   95 19
61 Meiler Johan BMW R 35 1940 Amberg   124 20
73 Maierhofer Egon  Zündapp 750 1943 Mnichov   237 21
52 Mailhammer Florian Zündapp KS 600 1936 Feldkirchen.   1000  

M 4 - Moto od r.v.1946 do roku výroby 1955 

St.č.Jméno a příjmeníZnačkaRok výrobyBydlištěStavBodyPořadí
82 Prokeš Vladislav Jawa 350 soutěžní 1954 České Budějovice   38 1
72 Kruml Václav Jawa 350 OHV 1946 Sedlice   47 2
80 Steidl Vladislav Jawa-ČZ 125 1954 Kdyně   48 3
75 Zahoř Milan Jawa 350 1951 Krchleby   49 4
84 Zajíček Petr Jawa 250 1947 Planá u M.Lázní   54 5
74 Záruba Miroslav Jawa 250 1950 Komárov   58 6
78 Frýbert Václav Jawa 350 1952 Planá   64 7
76 Dlouhý Josef ČZ 150 C 1951 Stříbro   70 8
77 Buřičová Irena ČZ 150 C 1952 České Budějovice   96 9
81 Pachaly Ulrich AWO 425 T 1954 Saafeld   118 10
26 Pachaly Juliane MZ RT 125 1955 Landeschade   171 11
83 Jonáš Radek Jawa 500 OHC 1955 Klatovy   1000