Reklama

Rockradio

Speedpro & RallyBazar competition shop

Kovobel 

Kdynium - přesné odlitky

Vanep - brusírna válců

   

 

Prostor pro Vaši reklamu ...

 




2010 Výsledková listina 36. ročníku jízdy spolehlivosti 21.8.2010

A 1 - Auto do roku výroby 1925

St.č.Jméno a příjmeníZnačkaRok výrobyBydlištěStavBodyPořadí
75 Kuchler Werner Buick Model 10 1910 Regensburg   19 1
81 Tomandl Jiří Chevrolet 490 1920 Sdlice   21 2
78 Bräuer Horst Swift of Coventry 1918 Lipsko   23 3
79 Schmit Harald Ford T 1918 Pleystin   23 4
83 Pavlíček Martin Dodge  Tourer A 1924 Lysá nad Labem   23 5
85 Sauer + hasiči Laurin a Klement 1925 Kdyně   28 6
77 Schering Olaf Ford T  Touring 1914 Puchheim   33 7
84 Tichý Vladimir Cadillack  V 64 1924 Rudná   75 8

A 2 - Auto od r.v. 1926 do roku výroby 1932

St.č.Jméno a příjmeníZnačkaRok výrobyBydlištěStavBodyPořadí
158 Hořejší Radek Škoda 422 1930 Klatovy   11 1
102 Sazima Petr Praga Alfa 1932 Praha   13 2
150 Kruml Václav Matis 1929 Sedlice   16 3
96 Král Jiří Praga Picolo 1931 Plzeň   18 4
140 Tesař Oldřich Ford A 1929 Bavorov   27 5
93 Vaníček Tomáš Stutebaker 1930 Plzeň   27 6
76 Höfmaister Alex Ford A 1930 G stadt   32 7
97 Míšková Jaroslava Praga Picolo 1931 Plzeň   34 8
100 Jirout Stanislav Aero 662 1932 Český Brod   36 9
98 Černý František Tatra 57 1932 Rochlov   57 10
153 Hošek Miroslav Praga Mignon 1931 Holoubkov   60 11
92 Stöckl Christian Ford A 180 1930 Schwandorf   63 12
80 Seelman Anton Ford A 1930 Heimhausen   63 13
103 Römer Olaf Buick 1928 Loiching   67 14
104 Römer Joachim Ford A 1930 Reichenbach   67 15
91 Mužík Jindřich Buick  114 Six 1927 Plzeň   93 16
157 Menhart Milan Buic114SIX 1927 München   nedojel  
151 Černý František Tatra 54/30 1932 Plzeň   nedojel  

A 3 - Auto od r.v. 1933 do roku výroby 1955

St.č. Jméno a příjmeníZnačka Rok výroby Bydliště Stav Body Pořadí
130  Mlynařík Josef Škoda 1101 Tudor 1946 Přeštice   12 1
127 Mayer Ladislav DKW F8 1939 Rokycany   16 2
136 Moritz Ralf DKW 1939 Leipzig   20 3
107 Hess Jaromír Jawa 700 1933 Klatovy   23 4
116 Weger Jiří Aero 30 1936     26 5
124 Macháček Jiří Rolls -Royce Wraith 1938 Wasserburg   26 6
137 Prokop Josef Magirus KSH 115 1940 Dýšiná   26 7
138 Živný Luděk Praga Piccolo 1940 Plzeň   30 8
111 Treml Jan Morris Ten Four 1933 Plzeň   31 9
124 Herman Jiří Praga Lady 1938 Cheb   33 10
113 Frank František Tatra 57 1934 Slabce   36 11
123 Mayer Ladislav Aero 30 1937 Plzeň   36 12
110 Techl Vladimír ing. Aero 1000 1933 Starý Plzenec   37 13
132 Bubrle Jaroslav Škoda 1101 Tudor 1952 Plzeň   37 14
120 Jelínková Jitka Citroen 11 1936 Praha   37 15
109 Slavík Radek Praga Piccolo 1933 Cheb   41 16
106 Becánič Josef Z 4 Sport 1933 Plzeň   52 17
115 Lenc Jiří  Aero 1000 1934 Čestice   52 18
134 Roth Olaf DKW F8 1952 Reichenbach   57 19
139 Perschmann Wolfgang Wartburg 311 Camping 1960 Leipzig   63 20
122 Valenta Karel Tatra 1952 Plzeň   63 21
108 Houška Jiří Aero 662 1933 Praha   66 22
 128  Smolík Stanislav BMW 327 1939 Stříbro   71 23
135 Pötsch Volker Ifa F8 1953 Taucha   77 24
129 Míšek Josef Mercedes L 1500 1943 Plzeň   10 25
131 Študler Václav Tatraplan 600 1949 Plzeň   81 25
87 Valenta Luděk Tatra 87 1945 Plzeň   181 27
118 Vaník Roman Škoda  1937 Elsterberg   85 28
133 Kubinke Bernhard MG TD 52 1952 Schondorf   86 29
119 Vitner Pavel Tatra 57 A 1935 Toužim  nedojel    

M 1 - Moto do roku výroby 1930

St.č.Jméno a příjmeníZnačkaRok výrobyBydliště

Stav

BodyPořadí
4 Novotný Ivan Böhmerland 600 1927 Velemín   4 1
11 Nový  Josef BSA 500 S 28 1928 Plzeň   6 2
1 Meilhammer Helmut Stockdorter 1918 Obertaufkirchen   17 3
19 Bazelt Hans Viktoria 350 1930 Mühldorf   20 4
8 Kolb Ulf OD SS 50 1928 Schleusingen   22 5
22 Prošek Pavel Indian 750 1930 Praha   30 6
24 Šimák Zdeněk Indian 750 1930 Prachatice   35 7
2 Nyč Otto FN M60 1925 Praha   37 8
13 Šarlinger Ivo Royal Entfield 1928 Pavlíkov   41 9
12 Peštál Jan Indian 750 1928 Praha   42 10
3 Bauer Ulrich BMW R47 1927 Furth im Wald   48 11
49 Mailhammer Horst Triumph 1929 Feldkirchen  1 50 12
16 Hájek Karel Tornax 600 1929 Písek  1 50 13
10 Nauber Wolfram NSU 501 T 1928 Bardsfeld   52 14
21 Novotný Zdeněk Böhmerland 600 1930 Velemín   55 15
20 Botschka Frank Imperia 500H 1930 Ilmtal   56 16
5 Schonder Olaf D - Rad 1927 Landgeweisen   60 17
23 Sekavec Ptr Ariel 500 E 1930 Praha   72 18
6 Slovák Václav Böhmerland 600 1927 Kladno   123 19
7 Gutmann Gerd Schütoff K 500 1928 Apolda  nedojel    

M 2 - Moto od r.v. 1931 do roku výroby 1955 , do 250 ccm

St.č.Jméno a příjmeníZnačkaRok výrobyBydlištěStavBodyPořadí
30 Záruba Miroslav Jawa 175 1936 Komárov   12 1
17 Vöckler Dirk DKW SB 200 1936 Weener   21 2
38 Kec Václav Jawa 250 1939 Český Brod   21 3
58 Börner Toni NSU Pony 1938 Werdan   34 4
34 Günschen Torsten NSU Pony 1938 Oelsnitz   36 5
32 Grommas Heinrich DKW SB 200 1939 Hermsdorf   40 6
37 Větrovský Zdeněk Jawa 175 1939 Plzeň   43 7
33 Neubauer Zdeněk ČZ 175 1938 České Budějovice   47 8
35 Buchspiess Ina DKW NZ 250 1939 Weimar   52 9
29 Míšek Josef DKW NZ 250 1938 Klatovy   59 10
33 Pachaly Juliane Dürkopp 98 1936 Saalfeld   61 11
40 Štálich Vratislav ČZ 98 1936 Klatovy   62 12
27 Barth Walter NSU 200 1934 Remse ot Weidensdorf   66 13
36 Hanzlík Zdeněk ČZ 175 1939 Plzeň   66 14
31 Kec David ČZ 125 1947 Český Brod   70 15

M 3 - Moto od r.v.1931 do roku výroby 1955 , nad 250 ccm

St.č.Jméno a příjmeníZnačkaRok výrobyBydlištěStavBodyPořadí
46 Prokeš Vladislav jun. Rudge 500 1931 České Budějovice   5 1
73 Jonáš Radek Jawa 500 OHC 1955 Klatovy   5 2
61 Kolář Václav DKW NZ 350 1939 Plzeň   11 3
56 Krieglstein Petr NSU 351 OT 1937 Zbůch   14 4
53 Mailhammer Stefan Triumph 1931 Feldkirchen   18 4
68 Mengr Libor Harlez Davidson 750 1943 Volduchy   18 6
65 Meiler Johan BMW R 35 1940 Amberg   20 7
71 Pachaly Ulrich IMS  M72 1954 Saalfeld   20 8
72 Prokeš Vladislav sen. Jawa 350 soutěžní 1954 České Budějovice   21 9
51 Börner Udo NSU 501 1935 Werdau   24 10
67 Nový Lukáš BSA M 20 1943 Kyšice   31 11
54 Naumann Jorg Horex Columbus 1936 Ingelheim   32 12
70 Heider Bernhard Zündapp DB 203 1952 Trostberg   35 13
74 Böhm Jiří Norton OHV 350 1937 Plzeň   37 14
47 Bierl Alfred BMR R12 1933 Furth im Wald   39 15
63 Prchal Vladimír Standard 1939 Jirkov   40 16
59 Naumann Kai Horex Columbus 1938 Ingelheim   41 17
48 Krauspe Ingo Zündapp K 500 1933 Reichenbach   44 18
60 Bauer Ervin Zündapp KS 600 1939 Furth im Wald   45 19
55 Lefler Ladislav Jawa 350 OHV 1936 Kladno   56 20
82 Zazvonil František Jawa 350 OHV 1945 Plzeň   120 21
57 Hofman Fridrich DKW SB 500 1937 Laubensheim   141 22
52 Scharff Volker NSU D Rad 501 OSL 1935 Bingen / Rh.   148 23