Reklama

Rockradio

Speedpro & RallyBazar competition shop

Kovobel 

Kdynium - přesné odlitky

Vanep - brusírna válců

   

 

Prostor pro Vaši reklamu ...

 




2009 Výsledková listina 35. ročníku Jízdy historických vozidel 22.8.2009.

A 1 - Auto do roku výroby 1925

St.č.Jméno a příjmeníZnačkaRok výrobyBydlištěStavBodyPořadí
94 Hörterer Alex Ford T 1925 Gstadt   31 1
98 Sauer Petr  Laurin Klement 115 1925 Kdyně   32 2
96 Bayer Miloslav Laurin Klement 105 1924 Plzeň   38 3
93 Bräuer Horst Swift of Coventry 1914 Lipsko   46 4
99 Römer C. D. Ford T 1919 Loiching   80 5
91 Kubinte Bernhard Ford T 1911 Schondorf   100 6
92 Perschmann Wolfgang Horch 1911 Lipsko   130 7
95 Kriz Heinrich Ford T 1915 Alpencharper   145 8

A 2 - Auto od r.v. 1926 do roku výroby 1932

St.č.Jméno a příjmeníZnačkaRok výrobyBydlištěStavBodyPořadí
104 Zachovský Jan Škoda 422 1929 Karlovy Vary   39 1
110 Hořejší Radek Škoda 1930 Klatovy   47 2
107 Král Jiří Praga Picolo 1931 Plzeň   55 3
154 Grünfeld Jiří Walter 1932 Praha   55 4
101 Švec Vladimír Tatra 12 1926 Č. Budějovice   59 5
111 Buřič Jan Tatra 57 1932 Č. Budějovice   66 6
89 Lanzl Leonhard Ford 1927 Pemach   66 7
121 Kruml Václav Mathis 1929 Domažlice   68 8
106 Hošek Miroslav Praga Alfa 6 1931 Rokycany   70 9
108 Míšková Jaroslava Praga Picolo 1931 Plzeň   70 10
153 Němec Milan Aero 1932 Dobříš   80 11
112 Forejtová Hana Praga Picolo 21 1932 Praha   82 12
105 Vaníček Tomáš Stutebaker 1930 Plzeň   86 13
102 Egidy Petr Praga Mignon 1928 Kutná Hora   87 14
100 Schmid  Dieter Buick 1926 Reichenbach   123 15
109 Rozpopčuk Štefan Praga Picolo 1931 Plzeň   126 16
113 Moritz Ralf Wanderer 1932 Lipsko   132 17
151 Černý František Tatra 1932 Nýřany   207 18

A 3 - Auto od r.v. 1933 do roku výroby 1955

St.č. Jméno a příjmeníZnačka Rok výroby Bydliště Stav Body Pořadí
152 Vlasák Jaroslav Aero 30 1938 Stříbro   12 1
145 Valenta Luděk Tatra 600 1952 Plzeň   12 2
114 Hess Jaromír Jawa 700 1933 Klatovy   28 3
141 Míšek Josef Mercedes 1943 Plzeň   28 4
155 Moučka Jan Walter Junior 1934 Č . Budějovice   41 5
115 Herrman Jiří Praga Picolo 1933 Cheb   42 6
140 Živný Luděk Praga Picolo 1940 Plzeň   42 7
148 Študlar Václav Tatra 600 1949 Plzeň   42 8
130 Mayer Ladislav Aero 30 1937 Plzeň   49 9
124 Vitner Pavel Tatra 57 A 1935 Toužim   57 10
142 Valenta Luděk Tatra 87 1945 Plzeň   57 11
134 Michal Antonín Tatra 75 1938 Č. Budějovice   58 12
137 Moritz Mike DKW F8 1939 Lipsko   71 13
156 Weger Jiří Aero 1936 Plzeň   71 14
123 Šafář Petr Walter Junior 1934 Tachlovice   73 15
118 Frank František Tatra 57 1934 Slabce   74 16
144 Turek Milan Škoda 1101 Tudor 1948 Plzeň   76 17
146 Bubrle Jaroslav Škoda 1101 Tudor 1952 Plzeň   76 18
126 Korda Josef Tatra 75 1936 Strakonice   78 19
122 Novák jiří Aero 30 1934 Plzeň   80 20
138 Smolík Stanislav BMW 327 1939 Plzeň   81 21
127 Reinhard Georg BMW 328 1936 Reichenbach   86 22
125 Jelínková Jitka Citroen 11 1936 Praha   88 23
149 Raps Ela Mercedes 190 SL 1955 Heinersreuth   94 24
139 Mayer Ladislav ing. DKW F8 1940 Rokycany   100 25
147 Pötsch Volker IFA 1953 Taucha   100 25
129 Künzel Karl Opel P4 1937 Reichenbach   104 27
119 Gorny Wulf BMW AM 4 1934 Elsterberg   114 28
131 Míšková Petra Simca 5 1937 Plzeň   118 29
132 Šteflová Anna Škoda Populár 1937 Plzeň   123 30
120 Hofman Jaroslav Tatra 57 1934 Bor u Tachova   130 31
143 Meilhammer Helmut Bentley 1948 Buchbach   130 32
135 Plochý Vojtěch Aero 1938 Plzeň   152 33

M 1 - Moto do roku výroby 1930

St.č.Jméno a příjmeníZnačkaRok výrobyBydliště

Stav

BodyPořadí
26 Wawreyn Stanislav Gillet 500 1930 Č. Budějovice   18 1
14 Mailhammer Josef Triumph SST500 1929 Feldkirchen   22 2
3 Bauer Ulrich BMW R 47 1927 Furth im Wald   23 3
22 Galler Hans NSU 501 TS 1930 Feldkirchen   24 4
24 Prokeš Vladislav Praga 350 1930 Č.Budějovice   26 5
12 Dlouhý Zdeněk Indian 750 1929 Strakonice   27 6
25 Rost Andreas NSU 301 T 1930 Oelsnitz   27 7
16 Nový Lukáš BSA 500 1929 Plzeň   29 8
9 Šarlinger Ivo Royal Entfield 1928 Pavlíkov   30 9
81 Mengr Libor Praga BD 500 1929 Volduchy   30 10
10 Jirout Stanislav BSA 1928 Český Brod   31 11
29 Marčík Libor Rösler a Jauering 1904 Jinočany   40 12
7 Nový Josef BSA 557 1928 Plzeň   41 13
6 Nauber Wolfram NSU 501 T 1928 Bardsfeld   44 14
1 Schonder Wolfram D - Rad 1927 Langewerisen   48 15
5 Kolb Ulf OD SS 50 1928 Schleusingen   52 16
23 Novotný Zdeněk Böhmerland 600 1930 Velemín   56 17
4 Slovák Václav Böhmerland 600 1927 Kladno   60 18
2 Prošek Pavel Indian 1000 1926 Praha   68 19
27 Peštál Jan Indian 750 1928 Praha   68 20
21 Eckl Waldemar Zündapp 200 1930 Hebertsfelden   69 21
18 Houška Jiří Ariel 500 1930 Praha   73 22
17 Vöckler Dürk Standard 350 1929 Weener   80 23
13 Hájek Karel Tornax 600 1929 Písek   83 24
19 Bazelt Hans Victoria 350 1930 Mühldorf   83 25
15 Mailhammer Josef SMW 1918 Oberbazern   99 26
11 Braun Karl- H. BMW R62 1928 Waldheim nedokončil    
20 Botschka Frank Imperia  500 TT 1930 Ilmtal nedokončil    
28 Baláž Ervin Triumph 1923 Fran. Lázně  nedokončil    

M 2 - Moto od r.v. 1931 do roku výroby 1955 , do 250 ccm

St.č.Jméno a příjmeníZnačkaRok výrobyBydlištěStavBodyPořadí
48 Neubauer Zdeněk ČZ 175 1939 Č.Budějovice   22 1
34 Pachaly Juliane Dürkppp 98 1936 Saalfeld   26 2
36 Grommas Heinrich DKW SB 250 1937 Hermsdorf   29 3
44 Günschen Torsten NSU Pony 1938 Saalfeld   29 4
32 Fox Herbert NSU 200 1936 Oelsnitz   36 5
50 Štálich Vratislav ČZ 98 1938 Klatovy   36 6
45 Horálek Frntišek Jawa Robot 1938 Český Brod   39 7
54 Kec Václav Jawa 250 1939 Český Brod   40 8
35 Vöcker Ingo DKW SB 200 1936 Hermsdorf   41 9
38 Pachaly  Ulrich NSU 251 1937 Saalfeld   43 10
33 Koliha Rostislav ČZ 175 1936 České Budějovice   44 11
49 Sojka Michal Jawa Robot 1938 České Budějovice   47 12
37 Horálek Josef Jawa 175 1937 Český Brod   52 13
55 Kec David ČZ 125 T 1947 Český Brod   52 14
52 Buchspiess Ina DKW NZ 250 1939 Weimar   62 15
30 Sojková Růžena Jawa 175 1933 České Budějovice   64 16
42 Buřič Jan jun. ČZ 98 1938 České Budějovice   65 17
39 Piksa Ondřej Jawa 175 1937 České Budějovice   66 18
40 Wawreyn Stanislav sen. Jawa 250 1937 České Budějovice   71 19
53 Hanzlík Zdeněk ČZ 175 1939 Plzeň   82 20
59 Růžička Bohuslav ČZ 150 C 1952 Švihov   112 21
31 Barth Walter NSU 200 1934 Meerane   135 22

M 3 - Moto od r.v.1931 do roku výroby 1955 , nad 250 ccm

St.č.Jméno a příjmeníZnačkaRok výrobyBydlištěStavBodyPořadí
84 Prokeš Vladislav jun. Jawa 350 1952 České Budějovice   16  1
74 Bauer Ervin Zündapp KS 600 1939 Furt im Wald   23 2
67 Bradáč Petr Peugeot 515 1934 Tachlovice   25 3
83 Sobotta Jörg Vincent 500 1950 Feldkirchen   26 4
71 Sojka Petr Jawa  OHV 350 1936 České Budějovice   33 4
85 Piksa Lubomír Jawa 500 OHC 1955 České Budějovice   34 6
85 Kolář Václav DKW NZ 350 1939 Plzeň   40 7
70 Scholz Heinrich BMW R12 1935 Reichenbch   41 8
80 Mailhammer Florian Zündapp KS 600 1943 Feldkirchen   44 9
65 Mailhammer Michael Triumph 500 1931 Feldkirchen   45 10
66 Bierl Alfred BMW R12 1933 Furt im Wald   45 11
76 Richter Matthias BMW R12 1939 Waldheim   50 12
86 Cipra Václav Jawa 250 1948 Plzeň   53 13
78 Meiler Johan BMW R 35 1940 Amberg   63 14
73 Novotný Ivan Bohmerland 350 1938 Velemín   75 15
79 Macháček Jiří Harley Davidson 1940 Waserburg   100 16
82 Zazvonil František Jawa 350 OHV 1939 Plzeň   146 17