Reklama

Rockradio

Speedpro & RallyBazar competition shop

Kovobel 

Kdynium - přesné odlitky

Vanep - brusírna válců

   

 

Prostor pro Vaši reklamu ...

 




Výsledková listina 34.srazu historických vozidel VCC Domažlice 23.8.2008

A 1 - Auto do roku výroby 1925

St.č.Jméno a příjmeníZnačkaRok výrobyBydlištěStavBodyPořadí
74 Puggel Werner Opel 1924 Oelsnitz 1 50 1
75 Bayer Miloslav Laurin Klement 1924 Plzeň 1 50 2
77 Macháček Jiří Fiat 1924 Wasserburg   61 3
71 Perschmann Wolfgang Horch 1911 Leipzig   94 4

A 2 - Auto do roku výroby 1932

St.č.Jméno a příjmeníZnačkaRok výrobyBydlištěStavBodyPořadí
88 Grunfeld Jiří Walter 1932 Praha   29 1
80 Hořejší Radek Škoda 1930 Klatovy   34 2
81 Míšková Jaroslava Praga 1931 Plzeň   37 3
82 Jirout Stanislav Aero 1931 Český Brod 1 52 4
84 Král Jiří Praga 1931 Plzeň 1 52 5
79 Vaníček Tomáš Stutebaker 1930 Plzeň   55 6
85 Moritz Ralf Wanderer 1932 Leipzig   67 7
83 Hošek Miroslav Praga 1931 Roztoky   70 8
87 Becánič Josef Aero 1932 Plzeň   76 9
86 Marcel Josef Tatra 1932 Klatovy   131 10

A 3 - Auto do roku výroby 1945

St.č.Jméno a příjmeníZnačkaRok výrobyBydlištěStavBodyPořadí
96 Weber Jiří Aero 1936 Plzeň   25 1
101 Gorny Wulf BMW 1934 Elsterberg   33 2
126 Valenta Luděk Tatra 1945 Plzeň   37 3
118 Míšek Josef DKW 1939 Klatovy   39 4
92 Houška Jiří Aero 1933 Praha   42 5
123 ing.Mayer Ladislav DKW 1940 Rokycany   47 6
125 Míšek Josef Mercedes 1943 Plzeň   48 7
94 Hess Jaromír Jawa 1933 Klatovy   51 8
113 Mayer Ladislav Aero 1937 Plzeň   53 9
127 Potsch Volker DKW 1936 Taucha   55 10
99 Šafář Petr Walter 1934 Tachlovice   58 11
105 Vitner Pavel Tatra 1935 Toužim   64 12
121 Smolík Stanislav BMW 1939 Plzeň   65 13
111 Vaník Roman Škoda 1937 Plzeň   66 14
102 Moučka Jan Walter 1934 Č.Budějovice   67 15
112 Česal Miroslav Škoda 1937 Louny   70 16
98 Lenc Jiří Aero 1934 Volyně 1 72 17
115 Bubrle Jaroslav Škoda 1938 Plzeň 1 72 18
119 Schmidt Enrico DKW 1939 Leipzig   73 19
97 Buřič Jan Tatra 1934 Č.Budějovice 1 74 20
93 Zíka Vladimír Aero 1937 Praha 2 74 21
90 ing.Techl Vladimír Aero 1933 Plzeň   75 22
117 Vlasák Jaroslav Aero 1938 Plzeň   78 23
103 Novák Jiří Aero 1934 Plzeň   84 24
116 Plochý Vojtěch Aero 1938 Plzeň   88 25
109 Jelínková Jitka Citroen 1936 Praha   92 26
124 Beneš Jiří Škoda 1938 Praha     DNS

M 1 - Moto do roku výroby 1930

St.č.Jméno a příjmeníZnačkaRok výrobyBydlištěStavBodyPořadí
4 Bauer Ulrich BMW 1927 Furth im Wald   21 1
24 Novotný Zdeněk Bohmerland 1930 Velemín   29 2
1 Prošek Pavel Indian 1925 Praha   31 3
52 Botschka Frank Imperia 1930 Ilmtal   32 4
2 Nyč Otto FN 1925 Praha   33 5
9 Pešťál Jan Indian 1928 Praha   39 6
11 Nový Josef BSA 1928 Plzeň 1 40 7
26 Mailhammer Josef Triumph 1929 Feldkirchen 1 40 8
8 Wolcke Gerold Gillet 1928 Meerane 2 40 9
21 Rost Andreas NSU 1930 Oelsnitz   41 10
19 Desort Libor BSA 1930 Plzeň   43 11
14 Fait Zdeněk Indian 1929 Praha   44 12
12 Hájek Karel Torbax 1929 Písek 1 50 13
44 Kolb Ulf NSU 1927 Schleusingen 2 50 14
20 Bazelt Hans Victoria 1930 Mühldorf 1 51 15
17 Vöckler Dürk Standard 1929 Weener 2 51 16
27 Nauber Wolfram NSU 1928 Barchfeld 1 53 17
3 Slovák Václav Bohmerland 1927 Kladno 2 53 18
122 Živný Luděk Praga 1929 Plzeň   54 19
7 Pávek Tomáš Rudge 1929 Plzeň   69 20

M 2 - Moto do roku výroby 1945 a do 250 ccm

St.č.Jméno a příjmeníZnačkaRok výrobyBydlištěStavBodyPořadí
38 Hanzlík Zdeněk ČZ 1939 Plzeň   31 1
37 Neubauer Zdeněk ČZ 1939 Č.Budějovice   34 2
34 Horálek František Jawa 1938 Český Brod   35 3
30 Vöckler Ingo DKW 1936 Hermsdorf   39 4
60 Cipra Václav ČZ 1936 Plzeň 1 51 5
36 Fuchs Werner DKW 1939 Meerane 2 51 6
33 Horálek Josef Jawa 1937 Český Brod   55 7
35 Pávek Jindřich Jawa 1939 Plzeň   59 8
39 Kec Václav Jawa 1939 Český Brod   65 9
13 Nový Lukáš ČZ 1936 Plzeň   70 10
43 Ing.Drnec Jaroslav ČZ 1938 Úhonice   72 11
32 Fox Herbert NSU 1937 Oelsnitz   73 12

M 3 - Moto do roku výroby 1945 a nad 250 ccm

St.č.Jméno a příjmeníZnačkaRok výrobyBydlištěStavBodyPořadí
48 Bierl Alfred BMW 1933 Furth im Wald     DNS
49 Börner Udo NSU 1935 Werdau   37 3
51 Grommas Heinrich NSU 1935 Hermsdorf   44 9
53 Bohm Jiří Norton 1937 Plzeň 2 50 12
54 Naumann Kai Horex 1937 Ingelheim   38 4
55 Naumann Jorg Horex 1938 Ingelheim 2 54 14
57 Borner Toni NSU 1938 Werdau   43 8
58 Novák Karel Bohmerland 1938 Tábor   34 2
59 Novotný Ivan Bohmerland 1938 Velemín   39 5
61 Kolář Václav DKW 1939 Plzeň   66 15
62 Prchal Vladimír Standard 1939 Jirkov 1 54 13
63 Bauer Ervin Zundapp 1939 Furth im Wald 1 50 11
64 Zazvonil František Jawa 1939 Plzeň   77 16
65 Šarling Ivo AJS 1942 Pavlíkov   46 10
66 Meiler Johan BMW 1942 Amberg   26 1
67 Vogl Franz BMW 1942 Furth im Wald 2 42 6
69 Mailhammer Florian Zundapp 1943 Feldkirchen 2 42 7