Reklama

Rockradio

Speedpro & RallyBazar competition shop

Kovobel 

Kdynium - přesné odlitky

Vanep - brusírna válců

   

 

Prostor pro Vaši reklamu ...

 




Výsledková listina 33.srazu historických vozidel VCC Domažlice 18.8.2007

A 1 - Auto do roku výroby 1920

St.č.Jméno a příjmeníZnačkaRok výrobyBydlištěStavBodyPořadí
135 Kuchler Werner Buick 1910 Regensburg   35 1
88 Schröder Klaus Ford model T 1915 Alpenchapter   47 2
89 Römer Claus-Diedter Ford model T 1917 Alpenchapter   53 3
85 Platzeck Frank Horch 1911 Leipzig   55 4
86 Bräuer Horst Swift of Coventry 1914 Leipzig   66 5
87 Kriz Heinrich Ford model T 1915 Alpenchapter   92 6

A 2 - Auto do roku výroby 1930

St.č.Jméno a příjmeníZnačkaRok výrobyBydlištěStavBodyPořadí
95 Egidy Petr Praga 1928 Kutná Hora   32 1
144 Hořejší Radek Škoda 1930 Klatovy   43 2
96 Prokop Kamil Tatra 1929 Plzeň   61 3
97 Vaníček Tomáš Studebaker 1930 Plzeň   62 4
90 Pipek Bohumil Praga 1923 Kutná Hora   67 5
94 Švec Vladimír Tatra 1926 Č.Budějovice   69 6
100 Lanzl Leonhard Ford model T 1924 Alpenchapter   91 7
92 Bayer Miloslav Laurin&Klement 1924 Plzeň   102 8
99 Stöckl Christian Ford 1930 Schwandorf   119 9
91 Vrána Jaroslav Buick 1922 Únětice Nestartoval
93 Hanzlík Michal Laurin&Klement 1925 Roztoky u Prahy Nedokončil

A 3 - Auto do roku výroby 1945

St.č.Jméno a příjmeníZnačkaRok výrobyBydlištěStavBodyPořadí
136 Míšek Josef Mercedes 1943 Plzeň   21 1
121 Forejtová Jitka Citroen 1936 Praha   28 2
101 Míšková Jaroslava Praga 1931 Plzeň   29 3
102 Jirout Stanislav Aero 1931 Český Brod   31 4
123 Forejtová Hana Citroen 1937 Praha   32 5
129 Bubrle Jaroslav Škoda 1938 Plzeň   34 6
105 Moritz Ralf Wanderer 1932 Leipzig 1 36 7
140 Žejdlíková Šárka Jawa 1938 Praha 1 36 8
124 Česal Miroslav Škoda 1937 Louny   37 9
128 Dr.Beneš Jiří Tatra 1935 Praha   39 10
118 Bonk Miroslav Tatra 1936 Klatovy   41 11
131 Lenc Jiří sen. Jawa 1938 Čestice   44 12
141 Hofmann Jaroslav Tatra 1935 Bor u Tachova 1 45 13
130 Plochý Vojtěch Aero 1938 Plzeň 1 45 14
115 Havran Ladislav Tatra 1935 Grafing   46 15
106 Buřič Jan Tatra 1932 Č.Budějovice 1 47 16
122 Weger Jiří Aero 1936 Plzeň 1 47 17
117 Páv Roman Jaguar 1936 Praha 1 47 18
139 Pötsch Volker DKW 1936 Taucha 1 49 19
119 Franc Jiří Tatra 1936 Č.Budějovice 2 49 20
108 Joudal Václav Tatra 1932 Plzeň 1 53 21
125 Klimesch Zdeněk Aero 1937 Plzeň 1 53 22
112 Šafář Petr Walter 1934 Tachlovice   58 23
143 Vitner Pavel Tatra 1935 Krásné Údolí   59 24
134 MUDr.Weisová Hana DKW 1940 Rokycany   60 25
138 Mayer Vladislav Aero 1936 Rokycany   61 26
103 Hošek Miroslav Praga 1931 Rokycany   62 27
110 ing.Techl Vladimír Aero 1933 Plzeň   63 28
145 Späth Josef Ford 1937 Zandt   66 29
116 Novosad Jiří Tatra 1935 Hodonín   68 30
107 Marcel Josef Tatra 1932 Klatovy   72 31
133 Schmidt Enrico DKW 1939 Leipzig   75 32
104 Musil Jindřich Tatra 1931 Řevnice   83 33
142 Valenta Luděk Tatra 1945 Plzeň   99 34
111 Lenc Jiří jun. Aero 1934 Volyně   103 35
132 Míšek Josef DKW 1939 Klatovy   108 36
120 Korda Josef Tatra 1936 Strakonice   110 37
126 Míšková Petra Simca 1937 Plzeň   123 38

M 1 - Moto do roku výroby 1930

St.č.Jméno a příjmeníZnačkaRok výrobyBydlištěStavBodyPořadí
29 Prokeš Vladislav Praga 1930 Č.Budějovice   0 1
11 Kindl Josef senior BSA 1928 Mělník 1 16 2
18 Dlouhý Zdeněk Indian 1929 Strakonice 1 16 3
12 Voříšek Josef BSA 1928 Č.Budějovice   21 4
26 Rost Andreas NSU 1930 Oelsnitz   24 5
24 Bazelt Hans Victoria 1930 Mühldorf   30 6
17 Fait Zdeněk Indian 1929 Praha   32 7
22 Živný Luděk Praga 1929 Plzeň   34 8
6 Machacek Jiri Böhmerland 1926 Wasserburg 1 38 9
13 Peštál Jan Indian 1928 Praha 1 38 10
8 Kratochvíl Roman Schüttoff 1926 Spořice 1 41 11
21 Vöckler Dürk Standard 1929 Wenner 2 41 12
27 Samek Michal Motosacoche 1930 Spořice   42 13
30 Hájek Karel NSU 1930 Písek   44 14
15 Nový Josef BSA 1928 Plzeň   51 15
14 Starý Miroslav Indian 1928 Č.Budějovice   52 16
5 Prošek Pavel Indian 1926 Praha   54 17
16 Nový Lukáš BSA 1929 Plzeň   56 18
4 Nyč Otto FN 1925 Praha   58 19
23 Smutný Oldřich BSA 1929 Č.Budějovice   59 20
10 Hroník Josef Triumph 1927 Karlovy Vary   67 21
3 Kindl Petr BSA 1925 Mělník   68 22
1 Svoboda Tomáš Zehnder 1924 Řevnice   69 23
28 Eckl Waldemar Zündapp 1930 Hebertsfelden   78 24
2 Kindl Josef junior BSA 1925 Mělník   118 25
32 Slovák Václav Böhmerland 1927 Kladno Nedojel

M 2 - Moto do roku výroby 1945 a do 250 ccm

St.č.Jméno a příjmeníZnačkaRok výrobyBydlištěStavBodyPořadí
35 Koliha Rostislav ČZ 1936 Č.Budějovice   15 1
55 Rek Miroslav ODIP 1945 Oldřichov   36 2
56 Kraus Robert Jawa 1939 Praha   40 3
42 Sojková Růžena Jawa 1939 Č.Budějovice   41 4
49 Sörgel Gerhard NSU 1939 Oelsnitz 1 42 5
36 Vöckler Ingo DKV 1936 Hermsdorf 2 42 6
34 Darth Walter NSU 1934 Meerane   47 7
51 Hyttner Karel Gustlof Sachs 1939 Bor u Tachova   52 8
39 Piksa Lubomír Jawa 1937 Č.Budějovice 1 53 9
47 Neubauer Zdeněk ČZ 1939 Č.Budějovice 1 53 10
38 Grommas Heinrich DKW 1937 Hermsdorf   54 11
37 Wawreyn Stanislav Jawa 1937 Č.Budějovice 1 57 12
52 Fulín Jakub Wanderer 1940 Dobříš 1 57 13
40 Horálek Josef Jawa 1937 Český Brod 1 63 14
41 ing.Jursík Miroslav ČZ 1938 Č.Budějovice 2 63 15
43 Grünfeld Jiří Jawa 1939 Praha   72 16
48 Hanzlík Zdeněk ČZ 1939 Plzeň   73 17
45 Horálek František Jawa 1938 Český Brod   85 18
54 Kec David ČZ 1945 Český Brod   87 19
50 Kec Václav Jawa 1939 Český Brod   94 20
33 Fulín Roman Jawa 1934 Dobříš Nedokončil
53 Šindelka Jiří DKW 1944 Č.Budějovice Nedojel

M 3 - Moto do roku výroby 1945 a nad 250 ccm

St.č.Jméno a příjmeníZnačkaRok výrobyBydlištěStavBodyPořadí
66 Prokeš Vladislav jun. Jawa 1938 České Budějovice   25 1
57 Brábník Petr Ariel 1931 Praha 1 28 2
71 Bauer Erwin Zündapp 1939 Furth im Wald 1 28 3
68 Ostrý Petr Jawa 1939 Albrechtice   30 4
64 Kriegelstein Petr NSU 1937 Zbůch   42 5
80 Bierl Alfred BMW 1933 Furt im Wald 1 44 6
58 Tymeš Milan BSA 1932 Český Brod 2 44 7
69 Kolář Václav DKW 1939 Plzeň   49 8
60 Börner Udo NSU 1935 Werdau   51 9
67 Börner Toni NSU 1938 Werdau   52 10
61 Scharff Volker NSU 1935 Bingen   60 11
76 Kufner Michael Indian 1943 Falkensstein   64 12
78 Naumann Jörg Horex 1937 Ingelheim   65 13
62 Sojka Petr Jawa 1936 České Budějovice   80 14
72 Lefler Ladislav Jawa 1939 Kladno   81 15
75 Machacek Philipp Harley Davidson 1940 Wasserburg   86 16
65 Böhm Jiří Norton 1937 Plzeň   87 17
77 Valenta Vladimír Jawa 1945 Česká Lípa 1 88 18
31 Šarlingr Ivo ČZ 1939 Pavlíkov 2 88 19

Dámský pohár

PořadíSt.č.KategorieJméno a příjmeníBydlištěBody
1 121 A 3 Forejtová Jitka Praha 28
2 101 A 3 Míšková Jaroslava Plzeň 29
3 123 A 3 Forejtová Hana Praha 32
4 140 A 3 Žejdlíková Šárka Praha 36
5 42 M 2 Sojková Růžena Čes.Budějovice 41
6 134 A 3 MUDr. Weisová Hana Rokycany 60
7 126 A 3 Míšková Petra Plzeň 123