Reklama

Rockradio

Speedpro & RallyBazar competition shop

Kovobel 

Kdynium - přesné odlitky

Vanep - brusírna válců

   

 

Prostor pro Vaši reklamu ...

 




Winter CUP

Výsledek WinterCUP 2009/2010

Skupina Civilní do1600

Poř.Jméno16.1.30.1.20.2.Celkem
1 Petr Šilhánek 20 13 20 53
2 Tomáš Lehmann 12 17 13 42
3 Petr Čada 15 20   35
4 Tomáš Rejžek 13 12   25
5 Břetislav Šindelář   8 17 25
6 Martin Vajchart 9 11   20
7 Otto Čada 17     17
8 David Tarcsi   15   15
9 Jiří Opatrný     15 15
10 Vlastimil Kuneš     12 12
11 Martin Ibehej 6 6   12
12 Jakob Kawalek 11     11
13 Lukáš Konopík     11 11
14 David Tarcsi 10     10
15 Roman Přibáň   10   10
16 Adolf Rozporka     10 10
17 Jan Přibáň   9   9
18 Oldřich Kovařík     9 9
19 Daniel Paroubek 8     8
20 Michal Vostárek 7     7
21 Martin Stránský   7   7
22 Jan Greiner   5   5
23 Švejda Jiří 0     0
24 Tomáš Hrdlička 0     0

Skupina Civilní nad1600

Poř.Jméno16.1.30.1.20.2.Celkem
1 Jiří Láska 17 8,5   25,5
2 Jiří Stieber 13   10 23
3 Petr Mareš 20     20
4 Radek Nozy 15     15
5 Váslav Kadlčík 12     12
6 Josef Baxa 11     11
7 Karel Lehmann 10     10
8 Václav Skřivan   10   10
9 Jan Dolejší 9     9
10 Martin Navara     8,5 8,5
11 Jan Dolejší   7,5   7,5
12 Luděk Blažek     7,5 7,5
13 Jan Bešta     6,5 6,5
14 Tomáš Kolbek 0     0

Skupina Civilní 4x4

Poř.Jméno16.1.30.1.20.2.Celkem
1 Jiří Stieber   10   10
2 Sláva Ducháček 10     10
3 Michal Hovorka 8,5     8,5
4 Michal Hovorka   8,5   8,5
5 Gartner Thobias 7,5     7,5
6 Josef Vontszemü   7,5   7,5
7 Tomáš Basakin 6,5     6,5

Skupina rallycross

Poř.St. Č.Jméno16.1.30.1.20.2.Celkem
1 371 Ebrl Erich 20 15 20 55
2 240 Kollbauer Karel 13 9 15 37
3 375 Weiland Angelo 12 13 11 36
4 201 Rohr Franz 15 20   35
5 376 Gartner Tobias   12 12 24
6 1127 Küchelmaister Horst 17     17
7 46 Čada Otto   17   17
8 111 Frey Alex     17 17
9 6 Döbereiner Stefan     13 13
10 202 Landsleitner Anna   11   11
11 12 Přibáň Milan   10   10
12 88 Od Pias Daniel 0   10 10
13 221 Šilhánek Petr 0     0

Skupina rallycross - 4x4

Poř.St. Č.Jméno16.1.30.1.20.2.Celkem
1 413 Schira Svatopluk 10     10
2 57 le Grassa Thomas     10 10
3 56 Englbrecht Peter 0     0
4 51 Baltzer Hans     0 0


Proběhl přepočet časů na body (klasifikované jako u běžných závodů), výsledné body jsou sečteny a podle toho vyšlo umístění závodníků za celý WinterCUP.

Níže vidíte časové umístění jednotlivých závodníků během závodních dnů.

Civilní vozidla ze dne 20.2.2010

Skupina Civilní do1600cm

Poř.Jméno1. Čas2. Čas3. Čas4. ČasCelkem
1 Petr Šilhánek 02:06,11 02:06,23 02:01,18 - 06:13,52
2 Břetislav Šindelář ml. 02:14,93 02:13,96 02:00,13 02:04,39 06:18,48
3 Jiří Opatrný 02:20,77 02:11,24 02:06,75 02:01,00 06:18,99
4 Tomáš Lehmann 02:08,02 02:13,24 02:04,10 02:07,82 06:19,94
5 Vlastimil Kuneš 02:18,90 - 02:04,90 02:07,46 06:31,26
6 Lukáš Konopík 02:18,41 02:19,70 02:08,54 02:06,51 06:33,46
7 Adolf Rozporka 02:17,75 02:17,81 02:11,35 02:04,79 06:33,89
8 Oldřich Kovařík 03:25,69 02:40,51 02:25,31 - 08:31,51

Skupina Civilní nad1600 ccm

Poř.Jméno1. Čas2. Čas3. Čas4. ČasCelkem
1 Jirka Stieber 02:15,91 02:11,85 - 02:04,52 06:32,28
2 Martin Navara 02:22,26 02:14,71 02:11,30 02:07,39 06:33,40
3 Luděk Blažek 02:24,28 02:27,25 01:59,83 02:26,89 06:51,00
4 Jan Bešta 02:43,96 02:49,32 02:22,74 02:42,37 07:49,07

Civilní vozidla ze dne 30.1.2010

Skupina Civilní do1600 ccm

Poř.Jméno1. Čas2. Čas3. Čas4. ČasCelkem
1 Petr Čada 02:34,64 02:56,64 02:38,27 02:33,65 07:46,56
2 Tomáš Lehmann 02:36,91 02:41,00 02:35,53 02:35,31 07:47,75
3 David Tarcsi 02:38,27 02:39,00 02:35,74 02:33,90 07:47,91
4 Petr Šilhánek 02:59,47 02:38,46 02:33,70 02:36,15 07:48,31
5 Tomáš Rejžek 02:34,67 02:44,66 02:37,97 02:44,46 07:57,10
6 Martin Vajchart 02:45,42 02:41,20 02:46,16 02:44,87 08:11,49
7 Roman Přibáň 02:56,87 02:41,00 02:58,97 02:41,58 08:19,45
8 Jan Přibáň 02:54,80 02:49,49 02:38,17 - 08:22,46
9 Břetislav Šindelář 03:05,90 02:54,58 - 02:48,34 08:48,82
10 Martin Stránský 03:02,59 - 03:00,73 02:57,55 09:00,87
11 Martin Ibehej - 03:02,50 04:03,57 02:52,79 09:58,86
- Jan Greiner 02:52,06 03:07,53 - - -

Skupina Civilní nad1600 ccm

Poř.Jméno1. Čas2. Čas3. Čas4. ČasCelkem
1 Václav Skřivan 02:42,10 02:40,26 02:37,49 - 07:59,85
2 Jiří Láska 02:43,86 02:43,07 02:54,22 02:36,92 08:03,85
3 Jan Dolejší 03:05,37 03:02,94 02:49,93 02:55,49 08:48,36

Skupina Civilní 4x4 ccm

Poř.Jméno1. Čas2. Čas3. Čas4. ČasCelkem
1 Jiří Stieber 02:23,40 02:24,25 02:20,53 02:32,09 07:08,18
2 Michal Hovorka 02:35,48 02:40,51 02:22,93 02:24,06 07:22,47
- Josef Vontszemü 02:19,28 - - - -


Civilní vozidla ze dne 16.1.2010

Skupina Civilní do1600 ccm

Poř.Jméno1. Čas2. Čas3. Čas4. ČasCelkem
1 Petr Šilhánek 02:13,66 02:07,16 02:06,00 02:05,70 06:18,86
2 Otto Čada 02:14,47 02:10,02 02:08,24 02:05,60 06:23,86
3 Petr Čada 02:17,02 02:12,80 02:10,64 02:06,02 06:29,46
4 Tomáš Rejžek 02:15,83 - 02:09,53 02:08,01 06:33,37
5 Tomáš Lehmann 02:17,10 02:15,06 02:08,88 02:12,21 06:36,15
6 Jakob Kawalek 02:16,16 02:14,08 02:11,82 02:10,58 06:36,48
7 David Tarcsi 02:20,13 02:17,97 02:10,61 02:10,99 06:39,57
8 Martin Vajchart 02:17,70 02:19,59 02:12,23 02:15,03 06:44,96
9 Daniel Paroubek 02:35,00 02:18,56 02:18,00 02:18,72 06:55,28
10 Michal Vostárek 02:26,70 02:21,00 02:19,56 02:15,16 06:55,72
11 Martin Ibehej 02:47,55 02:42,11 02:38,82 02:35,79 07:56,72
- Švejda Jiří 02:33,54 02:30,41 - - -
- Tomáš Hrdlička 02:33,24 02:31,20 - - -

Skupina Civilní nad1600 ccm

Poř.Jméno1. Čas2. Čas3. Čas4. ČasCelkem
1 Petr Mareš 02:16,34 02:07,86 02:07,21 02:05,31 06:20,38
2 Jiří Láska 02:13,75 02:08,25 02:03,48 02:08,92 06:20,65
3 Radek Nozy 02:10,57 02:10,80 02:05,21 - 06:26,58
4 Stieber Jiří 02:16,35 02:15,70 02:10,14 02:10,12 06:35,96
5 Váslav Kadlčík 02:17,43 02:10,47 02:09,51 - 06:37,41
6 Josef Baxa 02:28,90 02:15,05 02:13,29 02:11,26 06:39,60
7 Karel Lehmann 02:22,89 02:20,38 02:14,66 - 06:57,93
8 Jan Dolejší 02:27,57 02:34,73 02:18,00 02:19,00 07:04,57
- Tomáš Kolbek 02:49,98 02:49,00 - - -

Skupina Civilní 4x4 ccm

Poř.Jméno1. Čas2. Čas3. Čas4. ČasCelkem
1 Sláva Ducháček 01:59,55 01:57,26 01:55,30 - 05:52,11
2 Michal Hovorka 02:15,54 02:05,68 02:14,66 02:07,65 06:28,00
3 Gartner Thobias 02:27,70 02:15,15 02:15,03 02:05,19 06:35,37
4 Tomáš Basakin 02:18,20 02:17,15 02:09,36 02:16,82 06:43,33