Reklama

Rockradio

Stavební firma D-Beton

Bugel - obráběcí stroje

Realizace průmyslových staveb

Stlačený vzduch a vakuum, chlazení, potrubní systém Transair, tepelná čerpadla, Čistírny odpadních vod

Speedpro & RallyBazar competition shop

Kovobel 

Kdynium - přesné odlitky

Vanep - brusírna válců

   

 

 

Prostor pro Vaši reklamu ...

 




Tabulky výsledků 2018

Skupina junior

Poř.St. Č.Jméno29.4.13.5.27.5.24.6.5.8.19.8.9.9.23.9.celkem
1 114 Gierl Marco 20 20 17           57
2 235 Straka Marek 17 17 20           54
3 122 Werkstetter Manuel 11 12 12           35
4 115 Gierl Manuel 10 13 10           33
5 228 Páník Jan 0 15 13           28
6 21 Matějka Jiří 15   11           26
7 222 Bachhaubl Lukas 9 9 7           25
8 111 Biller Michael 5 11 9           25
9 135 Drnec Daniel 2 10 4           16
10 333 Winnik Stela 4 7 5           16
11 212 Schabert Philipp   0 15           15
12 646 Niedemaier Benno 13               13
13 104 Rosenfeld Fabian 12               12
14 612 Miková Jana 6 6             12
15 134 Šafránek Jakub 7   0           7
16 1910 Lehner Benjamin     6           6
17 1706 Vellutini Sam   5             5
18 547 Fuchs Marcel 3               3
19 1987 Niedermeier Jesica 1               1
20 234 Kercher David 0               0
21 188 Bauer Marco 0               0
22 53 Kostlivý Jakub 0   0           0
23 1881 Weber Emanuel 0               0

Skupina do1400 ccm

Poř.St. Č.Jméno29.4.13.5.27.5.24.6.5.8.19.8.9.9.23.9.celkem
1 133 Reichensperger Lorenz 20 20 17           57
2 121 Werkstetter Sabrina 15 17 15           47
3 66 Baxa Jiří 13 12 9           34
4 260 Patejdl Josef 11 13 10           34
5 269 Rejžek Tomáš     20           20
6 231 Polesný Jan 17               17
7 223 Vitásek Jaroslav 7 10             17
8 666 Vanžura Daniel   15             15
9 523 Kurtz Markus 0   13           13
10 77 Bauer Jenifer 12               12
11 1127 Küchenmeister Horst 0   12           12
12 1706 Vellutini Erwin   11             11
13 30 Němec Jakub     11           11
14 646 Gebendofer Jürgen 10               10
15 174 Karlnolt Václav 9               9
16 102 Kasalický Tomáš     7           7
17 118 Nattermann Lea     6           6
18 188 Zatner Tobias 0               0
19 48 Michalek Max 0 0             0

Skupina do1600 ccm

Poř.St. Č.Jméno29.4.13.5.27.5.24.6.5.8.19.8.9.9.23.9.celkem
1 440 Kohlbauer Karl 20 20 20           60
2 222 Pánik Petr 15 13 17           45
3 666 Vanžura Daniel 12 17 12           41
4 53 Kostlivý Jaromír 11   15           26
5 956 Beck Franz 17               17
6 33 Nolč Jiří   15             15
7 236 Scheller Michael 13               13
8 113 Karnold Josef     13           13
9 102 Kasalický Tomáš     11           11
10 433 Týr Tomáš 10               10
11 299 Böhm Anna-Lena   0             0

Skupina nad1600 ccm

Poř.St. Č.Jméno29.4.13.5.27.5.24.6.5.8.19.8.9.9.23.9.celkem
1 270 Biber Verena 15 20 15           50
2 265 Biber Helmut 13 15 12           40
3 47 Neugebauer Andi 9 17 13           39
4 475 Šindelář Jan 17   20           37
5 334 Hiltner Willi 10 13 10           33
6 440 Žambůrek Luboš 12   17           29
7 434 Matějka Jiří 20   0           20
8 400 Böhm Christian 0 12             12
9 321 Vazzano Giusepe 11               11
10 432 Levý Martin     11           11
11 540 Schwab Rainer     9           9
12 617 Beck Franz 0               0

Skupina 4x4

Poř.St. Č.Jméno29.4.13.5.27.5.24.6.5.8.19.8.9.9.23.9.celkem
1 717 Diz Andreas 8,5 8,5 10           27
2 11 Stahle Fritz 10   8,5           18,5
3 755 Airich Alexandr 7,5 7,5             15
4 379 Malz Karl   10             10
5 590 Leserer Marcel 0   7,5           7,5

Skupina Buggy

Poř.St. Č.Jméno29.4.13.5.27.5.24.6.5.8.19.8.9.9.23.9.celkem
1 54 Legassa Joerg 17 8,5 8,5           34
2 800 Krucker Denis 20               20
3 797 Wagner Robin 15               15
4 391 Gierl Max 0 10             10
5 510 Lang Peter     10           10
6 14 Legussa Michael 0               0
7 611 Radek Patrik 0               0

Skupina Stock-Car

Poř.St. Č.Jméno29.4.13.5.27.5.24.6.5.8.19.8.9.9.23.9.celkem
1 553 Kirschner Christian 17 8,5 20           45,5
2 47 Pohl Christian 0 10 15           25
3 554 Aigner Stefan 20               20
4 607 Nachtmann Sebastian     17           17
5 731 Branstater Christian 15               15
6 1211 Werkstetter Timo 13               13
7 48 Max Michalek     13           13
8 588 Leserer Klaus 12               12
9 739 Weigl Stefan 11               11
10 728 Detterbech Michael 10               10
11 617 Holzleitner Andreas 9               9
12 559 Plank Sebastian 7               7
13 560 Hopf Patrik 6               6
14 944 Hertreiter Josef 5               5
15 919 Himpsl Mike 4               4
16 738 Weigl Herbert 3               3
17 942 Buck Alexander 2               2
18 918 Buck Thobias 1               1
19 912 Fellner Monika 0               0
20 259 Holzer Tobias 0               0
21 443 Dorstewitz Stefan 0               0
22 973 Aigner Martin 0               0
23 910 Himpsl Hary 0               0
24 949 Davidson Samanta 0               0
25 723 Branstater Lena 0               0
26 264 Kugler Gerhard 0               0
27 588 Leserer Kerstin     0           0

Skupina Buggy-man

Poř.St. Č.Jméno29.4.13.5.27.5.24.6.5.8.19.8.9.9.23.9.celkem
1 77 Frishholz Zdeněk 10 10 10           30
2 1 Vanžura Matěj 8,5 8,5 8,5           25,5
3 41 Stieberová Marie 7,5 7,5 7,5           22,5
4 11 Šafránek Jakub     0           0

Skupina Buggy-var

Poř.St. Č.Jméno29.4.13.5.27.5.24.6.5.8.19.8.9.9.23.9.celkem
1 17 Haidn Jessica 13 13 17           43
2 79 Šille Oliver 15 20             35
3 171 Cimpl Štěpán 11 10 13           34
4 5 Láska Vítek 10 11 12           33
5 95 Chmelík Vojta 17 15             32
6 869 Schwarzbauer Sebastian 7 17             24
7 868 Schwarzbauer Selina 9 12             21
8 4 Bílek Petr 20               20
9 92 Schavel Jan     20           20
10 76 Šustr Ondra     15           15
11 39 Šustr Adam 12               12
12 94 Hertreiter Gulia 6               6
13 9 Týr Bruno 0               0