Reklama

Rockradio

Speedpro & RallyBazar competition shop

Kovobel 

Kdynium - přesné odlitky

Vanep - brusírna válců

   

 

Prostor pro Vaši reklamu ...

 




XII. ročník seriálu v hobbyrallycrossu 2011 o Chodský čakan

Skupina junior

Poř.St. Č.Jméno15.5.5.6.26.6.3.7.24.7.13.8.4.9.11.9.25.9.15.10.cca
1 111 Peruth Milan 7,5 10 10   13 17   7,5 8,5 7,5 81
2 168 Schweiger Andy 10       17 20   8,5 10 10 75,5
3 182 Baltzer Jens 8,5 0     12 15 10 10 7,5 8,5 71,5
4 117 Forman Filip 0 7,5     15           22,5
5 114 Šůla Jiří   8,5       13         21,5
6 146 Čada Petr         20           20
7 106 Přibáň Roman           12         12
8 177 Bešta Zdeněk     8,5               8,5

Skupina do1400 ccm

Poř.St. Č.Jméno15.5.5.6.26.6.3.7.24.7.13.8.4.9.11.9.25.9.15.10.cca
1 237 Barták Vlastimil 10 10 10   20 10 10   10 17 97
2 211 Kašpírek Filip     8,5   15 8,5 8,5 10   12 62,5
3 2376 Gartner Tobias 7,5       11       8,5 13 40
4 207 Karnolt Václav 8,5                 15 23,5
5 531 Schabert Mathias                   20 20
6 250 Peruth Milan st.         17           17
7 286 Rozporka Adolf   8,5       7,5         16
8 278 Tuček Pavel         13           13
9 217 Küchenmeister Horst         12           12
10 204 Hájek Tomáš   7,5                 7,5
11 273 Biller Franz     7,5               7,5
12 280 Karina Haller 6,5                   6,5
13 246 Vrabec Josef           6,5         6,5
14 209 Hlava David         0           0
15 241 Pappová Denisa             0       0

Skupina do1600 ccm

Poř.St. Č.Jméno15.5.5.6.26.6.3.7.24.7.13.8.4.9.11.9.25.9.15.10.cca
1 301 Teplý Aleš 17 10 13   8,5 6,5 8,5 10 8,5 8,5 77,5
2 322 Řáha David   8,5 15   10 10 7,5 8,5 10 7,5 77
3 309 Březina Petr 20   20   7,5   10     10 67,5
4 368 Veber Jan 13   12     8,5 6,5       40
5 329 Černá Sandra   6,5 11   0       7,5   25
6 3111 Kohout Vladimír     17               17
7 137 Slezák Michal 15                   15
8 3286 Vrabec Josef   7,5                 7,5
9 3286 Adam Jan           7,5         7,5
10 329 Ježek Jakub               7,5     7,5
11 358 Schumann Lutz 0                   0

Skupina nad1600 ccm

Poř.St. Č.Jméno15.5.5.6.26.6.3.7.24.7.13.8.4.9.11.9.25.9.15.10.cca
1 40 Žambůrek Luboš 12 20 17     12 11 13 20 13 118
2 493 Šefčík František 11 15 10   17 15 17 12 17 12 116
3 434 Matějka Jiří 10   20     17 15 20 13 20 115
4 405 Pondělík Ondřej 0   9     20 13 17 11 15 85
5 475 Šindelář Jan 9 12 11   20 13 10 0     75
6 424 Černý Martin 15 13     13 10 12 11     74
7 309 Březina Petr 20   15   0   20     10 65
8 472 Hyška Petr 17   7   15 11         50
9 477 Tuháček Josef   17 13               30
10 329 Ježek Jakub     12   0       12   24
11 407 Lehmann Tomáš                   17 17
12 408 Kazil Jiří               15     15
13 407 Lehmann Karel                 15   15
14 479 Scheiterlen Johannes 13                   13
15 403 Geier Lorenz                   11 11
16 431 Pikrt Michal               10     10
17 429 Klainhappl Herold               9     9
18 4880 Zellner Thomas 7                   7
19 4299 Regner Václav               7     7
20 34 Rotyka Daniel           0         0
21 456 Úbl Karel           0         0
22 8245 Kellerer Karl               0     0

Skupina 4x4

Poř.St. Č.Jméno15.5.5.6.26.6.3.7.24.7.13.8.4.9.11.9.25.9.15.10.cca
1 543 Russ Simon 15 0 10   10 10 10   10 17 82
2 577 Stieber Jiří 12 10 7,5   0 8,5 0 10 0   48
3 309 Březina Petr         8,5   8,5     20 37
4 595 Englbrecht Peter 20                 13 33
5 500 Hildebrand Simon 13   8,5               21,5
6 501 Thaleder René 17                   17
7 577 Vostárek Michal                   15 15
8 573 Nöbauer Josef                   12 12
9 50 Legassa Thomas                   0 0

Skupina Buggy

Poř.St. Č.Jméno15.5.5.6.26.6.3.7.24.7.13.8.4.9.11.9.25.9.15.10.cca
1 606 Moser Josef 20       10 0       15 45
2 696 Franz Johan 13       8,5 8,5       11 41
3 674 Kreitmair Adolf           10       12 22
4 69 Brousek Stanislav                   20 20
5 605 Zellner Alfred 17                   17
6 1 Ducháček Sláva                   17 17
7 658 Dietl Thomas 15                   15
8 6 Honzík Marek                   13 13
9 600 Henke Richard                   10 10
10 602 Leppmeier Gerold 0                   0
11 6793 Walter Dominik 0                   0
12 665 Pfeifer Michael           0         0

Skupina Stock-Car

Poř.St. Č.Jméno15.5.5.6.26.6.3.7.24.7.13.8.4.9.11.9.25.9.15.10.cca
1 848 Huber Florian     10             11 21
2 424 Pešek Michal 20                   20
3 8673 Rehm Ronny                   20 20
4 841 Sturm Martin 17                   17
5 869 Schwarzbauer Alexander                   17 17
6 86 Haller Sandra 15                   15
7 624 Hönninger Alexander                   15 15
8 403 Geier Lorenz 6         8,5         14,5
9 588 Leserer Klaus                   13 13
10 625 Weber Daniel                   12 12
11 847 Fiedler Andreas         10           10
12 444 Struller Marcus           10         10
13 85 Deichmann Markus                   10 10
14 867 Haidn Karl                   9 9
15 892 Biendl Willibald         8,5           8,5
16 884 Harreiter Jasmin         7,5           7,5
17 3102 Leppmaier Gerold           7,5         7,5
18 811 Habrunner André         6,5           6,5
19 195 Leppmeier Vanessa           6,5         6,5
20 8371 Eberl Erich 0                   0
21 8369 Schweiger Michael 0                   0
22 864 Pfeifer Michael                   0 0
23 374 Auborger Christian                   0 0