Reklama

Rockradio

Kovobel 

Kdynium - přesné odlitky

 

   

  

Prostor pro Vaši reklamu ...

 
STARTUJTE MOTORY - 2010

Z organizačních důvodů se "Amatérský autocross" koná pouze v sobotu 1.5.2010.

Aus organisatorischen Gründen gibt es dieses Wochenenden Rallycrossveranstaltung nur am Samstag 1.5.2010.

Všichni závodníci, fanoušci a přátelé motoristického sportu pozor. Konečně po dlouhém čekání jsme mohli vypustit fridex z našich plechových miláčků a první jarní sluníčko se začíná ptát, kolik jsme toho přes zimu stihli! Ať již my, pořadatelský klub AMK Domažlice, nebo Vy, závodníci věrni Domažlickému rallycrosovému závodišti!

Letošní první závod poháru o Chodský čakan se blíží rychlostí srovnatelnou s rychlostí některých vozidel v cílové rovince na naší trati, ale ještě než dorazí k zelenému světlu semaforu, budou se dít jiné velmi zajímavé akce!!! Winter Cup 2009/2010 máme již zdárně za sebou - to byla první motoristická akce letošního roku, ale opravdové závodění s hromadnými starty začíná na naší trati tuto sobotu 17.4.2010! V sobotu se totiž uskuteční vůbec první závod terénních motocyklů na rallycrossovém závodišti v Domažlicích!!! Proto zveme všechny příznivce řvoucích motorů, "drapákových" pneumatik a zabahněných šílenců - PŘIJĎTE SE PODÍVAT!!! V současné době je přihlášeno cca 110 motocyklů ve třech skupinách a určitě se bude na co dívat!

Ještě než stihnou zaschnout poslední zbytky bahna na trati, bude se v Domažlicích konat další skvělý, a pro zdejší závodiště první závod. Bude to zahajovací závod Mistrovství České republiky v Hobbyautocrossu!!! Tento závod bude z organizačních a hlavně časových důvodů rozdělen do dvou dnů: 1.5. - 2.5.2010. Všichni hobbyrallycrossaři, kteří již mají auta připravená na sezonu a nemohou se dočkat Chodského čakanu, mají při tomto závodě výtečnou příležitost k testování svých strojů ve více než kvalitní konkurenci. První ohlasy hovoří předběžně o PADESÁTI vozech, tak se nechme překvapit!

A první závod poháru o Chodský čakan??? Ten se koná v neděli 16.5.2010. Můžete se všichni velmi těšit na opět skvěle upravenou trať, krásné poháry a za celý pořadatelský sbor si dovolím tvrdit, že i dobře uspořádané závody.

Jen bych chtěl všem závodníkům připomenout, že na našich webových stránkách jsou PROPOZICE PRO ROK 2010, které doznaly jistých změn. Doufám, že ne neřešitelných. Jen namátkou si dovolím připomenout: s ohledem na bezpečnost jezdců je předepsaná závodní sedačka, kvůli větší přehlednosti budou vozidla mít startovní čísla podle vypsaných skupin, skupin pro letošní rok je vypsáno 7, a další a další drobnosti.
Ještě bych chtěl poprosit všechny závodníky Chodského čakanu, aby si nahlásili startovní čísla předem, předejdeme tak zbytečným dohadům při první letošní technické prohlídce.

Těší se na Vás celý Motorsport klub AMK Domažlice a doufám, že se uvidíme na všech závodech!

Tomáš Lehmann