Reklama

Rockradio

Kovobel 

Kdynium - přesné odlitky

 

   

  

Prostor pro Vaši reklamu ...

 
Pozvánka na Stock car

Motorsportklub AMK Domažlice a SCC Dingolfing – Landau „The Mustangs“ pořádají v neděli 30. srpna 2009 na nově vybudovaném oválu, který je součástí našeho závodního areálu, čtvrtý závod bavorského seriálu Stock-Car.

Je očekána účast okolo 200 závodních vozů různých kategorii – od juniorské divize do 1300ccm až po velmi upravené vozy s pohonem obou náprav a výkonem přes 300PS.

Vzhledem k povoleným či spíše téměř povinným kolizím mezi soutěžními vozy je o zábavu, adrenalin a pěknou podívanou bezesporu postaráno.

Zveme proto všechny příznivce automobilového sportu a všechny ostatní, kteří mají zájem zhlédnout tyto v Bavorsku velmi populární závody, do našeho areálu.

Hlavní program závodu začíná v neděli od 11:00 hod. Pěknou zábavu přejí pořadatelé z AMK Domažlice a naši kolegové z SCC Dingolfing – Landau a organizace BSCV.

Další informace o tomto seriálu je možno získat na http://www.the-mustangs.de/ [›] a http://www.bscv.de/ [›] .


Motorsportklub AMK Domažlice und SCC Digolfing – Landau „The Mustangs“ veranstalten auf der neugebauten Rennstrecke am 30. August 2009 in Domažlice  4. Wertungslauf Süd in Stock-Car- Rennen.

Alle Fäns sind herzlich wilkommen.