Reklama

Rockradio

Kovobel 

Kdynium - přesné odlitky

 

   

  

Prostor pro Vaši reklamu ...

 
19.7.2009 – Polovina sezony úspěšně za námi

V neděli 19.7.2009 se v Domažlicích konal letošní již pátý závod Hobbyrallycrossu v poháru o Chodský čakan. Tímto závodem jsme se přehoupli do druhé poloviny sezony a již se nám začínají rýsovat favorité na titul v každé skupině. 

Ale nic není jednoduché. Tento závod se málem nekonal kvůli hrozivě vypadajícímu počasí. Celých čtvrnáct dní před závody pršelo a celý pořadatelský sbor byl na vážkách jestli závod uspořádat nebo ne. Nakonec jsme vložili důvěru v úpravu tratě a udělali jsme dobře. A i počasí se nám odvděčilo. Od rána na nás vykukovalo sluníčko a za celý den nespadla z nebe ani kapka. Takže závod se odjel bez jakýchkoliv problémů.

Technickou i administrativní přejímkou prošlo celkem 25 vozidel ve čtyřech divizích. Jediná divize Junior se jela za poloviční body – zde startovali pouze 4 jezdci. V divizích „do 1600“ i „nad 1600“ bylo po osmi autech a v divizi buggy bylo vozidel pět.

Detail [›]
-
Detail [›]
-
Detail [›]
-
Detail [›]
-
Detail [›]
-
Detail [›]
-
 

Závod se odjel bez větších kolizí, všichni jezdci si závod užili a nenastaly žádné komplikace ani v pořadatelské službě. Tímto bych chtěl vyzdvihnout práci pokladních, protože jsme poprvé v historii Domažlického závodiště zavedly takzvaný „identifikační systém“ pro všechny návštěvníky závodů a mnohdy nebylo jednoduché vysvětlit příchozím že si nemohou chodit a jezdit do areálu jak se jim zlíbí.  Ale velmi se toto rozhodnutí osvědčilo a budeme se snažit v tomto trendu pokračovat. Takže ještě jednou díky pořadatelům u vstupu do závodního areálu.

A co říci závěrem? Výsledky si můžete prohlédnout na našem webu v sekci „Tabulky výsledků“, popřát všem jezdcům mnoho zdaru v úspěsném tažení za dalšími body a pořadatelům pevné nervy a mnoho úspěchu do druhé poloviny sezony 2009.

Šestý závod seriálu se jede 9.8.2009 v DOMAŽLICÍCH!!!!!!

 

Přijďte se podívat, těšíme se na Vás.

 

Tomáš Lehmann