Reklama

Rockradio

Speedpro & RallyBazar competition shop

Kovobel 

Kdynium - přesné odlitky

Vanep - brusírna válců

   

 

Prostor pro Vaši reklamu ...

 




X. ročník seriálu v hobbyrallycrossu 2009 o Chodský čakan

Skupina do 1600 ccm

Poř.St.č.Jméno10.5.24.5.6.6.21.6.19.7.9.8.15.8.20.9.4.10.10.10.celkem
1 223 Teplý Aleš 7,5 17,0 11,0 20,0 20,0 15,0 17,0 15,0 20,0 11,0 146,0
2 318 Březina Petr 10,0 15,0   9,0   20,0 20,0 20,0 10,0 20,0 124,0
3 225 Terš Jiří 8,5 20,0 15,0 15,0 0,0 10,0 7,0 17,0 13,0 17,0 122,5
4 177 Květoň Josef   13,0 20,0 12,0 17,0 17,0 0,0 11,0 17,0 12,0 119,0
5 239 Pondělík Ondřej     17,0 13,0 15,0 11,0 10,0 12,0 15,0 15,0 108,0
6 10 Lešák Richard 6,5   12,0 17,0 11,0 13,0 13,0 0,0 11,0   83,5
7 212 Krammer Thomas       7,0 12,0   12,0       31,0
8 22 Řáha David               13,0   13,0 26,0
9 11 Plank Tobias           12,0   10,0     22,0
10 221 Šilhánek Petr                 12,0 10,0 22,0
11 187 Scheiber Natascha       11,0  10,0           21,0
12 515 Rozporka Adolf             15,0       15,0
13 181 Baltzer Manuela     13,0               13,0
14 78 Tuček Pavel         13,0           13,0
15 47 Struller Gerhard   12,0                 12,0
16 208 Eschner Oliver             11,0       11,0
17 237 Barták Vlastimil     10,0               10,0
18 1111 Rögner Sabrina       10,0             10,0
19 222 Seitz Rainer             9,0       9,0
20 232 Schraml Dominik     0,0               0,0
21 234 Sebald Michael     0,0               0,0
22 333 Vysoký Pavel       0,0             0,0

Skupina volná nad 1600 ccm

Poř.St.č.Jméno10.5.24.5.6.6.21.6.19.7.9.8.15.8.20.9.4.10.10.10.celkem
1 318 Březina Petr 15,0 17,0   9,0   20,0 10,0 17,0 20,0 20,0 128,0
2 239 Kohout Vladimír     12,0 13,0 20,0 10,0 17,0 15,0 10,0 17,0 114,0
3 93 Šefčík František 7,0 10,0 17,0 10,0 11,0 13,0 15,0 9,0 17,0 11,0 113,0
4 74 Lehmann Karel ml. 11,0 12,0 0,0 15,0 0,0 0,0 5,0 20,0 11,0   74,0
5 99 Proser Jan       11,0   12,0 11,0 10,0 15,0 13,0 72,0
6 201 Rohr Franz       12,0 13,0 D. 13,0 7,0 13,0 10,0 68,0
7 133 Janoušek Jiří 17,0 20,0         20,0       57,0
8 137 Slezák Michal 13,0 7,0   17,0   15,0         52,0
9 79 Stieber Václav   15,0     12,0 11,0   11,0     49,0
10 299 Regner Václav   9,0   0,0       13,0 12,0 15,0 49,0
11 134 Matějka Jiří 0,0     20,0 17,0 0,0 9,0       46,0
12 13 Kadlec Tomáš   13,0     15,0 17,0         45,0
13 420 Tichý Jan 5,0     4,0     7,0 12,0 9,0   37,0
14 77 Stieber Jiří 0,0   0,0 6,0     12,0   6,0 9,0 33,0
15 11 Plank Tobias     20,0 0,0             20,0
16 24 Karpiánus Jiří 20,0                   20,0
17 613 Šindelář Jakub                 7,0 12,0 19,0
18 80 Mojžešík Karel       7,0 10,0           17,0
19 723 Brewitzer Mathias     15,0               15,0
20 1127 Küchenmeister Horst 4,0   11,0 0,0             15,0
21 717 Muhleis Tobias     13,0               13,0
22 7 Šimek Jaroslav 12,0                   12,0
23 34 Nepraš Miroslav 6,0           6,0       12,0
24 33 Fryč Tomáš   11,0                 11,0
25 33 Němec Josef 10,0                   10,0
26 470 Both Ralf   10,0                 10,0
27 135 Kočárek Josef 9,0                   9,0
28 44 Přibáň Jan           9,0         9,0
29 131 Rotyka Daniel 8,0           0,0       8,0
30 78 Tuček Pavel       5,0             5,0
31 79 Tichánek Jiří       0,0   0,0         0,0
32 445 Stáhle Petr   0,0                 0,0

Skupina Junior

Poř.St.č.Jméno10.5.24.5.6.6.21.6.19.7.9.8.15.8.20.9.4.10.10.10.celkem
1 0111 Kašpírek Filip   7,5 8,5 20,0 10,0 20,0 17,0 12,0 11,0 10,0 116,0
2 015 Čáp Radoslav 10,0 8,5 10,0 0,0   15,0 15,0 20,0 20,0 15,0 113,5
3 077 Honzík Marek 8,5 6,5 7,5 17,0 8,5 12,0 13,0 15,0 17,0 11,0 108,5
4 012 Připáň Roman       12,0 6,5   10,0 13,0 15,0 13,0 69,5
5 04 Šula Jiří             11,0 17,0 13,0 12,0 53,0
6 011 Krob Jiří   10,0         20,0     17,0 47,0
7 0181 Baltzer Jens     6,5 15,0 7,5 13,0     0,0   42,0
8 017 Forman Filip           17,0 12,0   12,0   41,0
9 046 Čada Petr 7,5           9,0     20,0 36,5
10 608 Huber Georg 0,0     13,0             13,0

Skupina 4x4

Poř.St.č.Jméno10.5.24.5.6.6.21.6.19.7.9.8.15.8.20.9.4.10.10.10.celkem
1 218 Krammer Gerold     20,0 20,0 20,0 20,0 10,0 10,0 7,5 10,0 117,5
2 413 Enlbrecht Peter         15,0 17,0 0,0 8,5 10,0   50,5
3 11 Plank Tobias       12,0 17,0           29,0
4 1 Fišer Antonín     15,0               15,0
5 1127 Küchenmeister Horst       13,0             13,0
6 222 Seitz Raind         13,0           13,0
7 60 Rabenhufer Rüdiner           13,0         13,0
8 51 Baltzer Hans                     0,0

Skupina Buggy

Poř.St.č.Jméno10.5.24.5.6.6.21.6.19.7.9.8.15.8.20.9.4.10.10.10.celkem
1 90 Dziajlo Nikolaus     17,0 17,0   15,0     8,5   57,5
2 38 Weig Alexander     0,0 15,0   0,0     0,0   15,0
3 106 Moser Josef     13,0               13,0
4 55 Brousek Stanislav                   10,0 10,0
5 10 Bachamnn Stefan     0,0 0,0 0,0           0,0
6 102 Leppmaier Gerold     0,0               0,0
7 753 Benkert Horst               0,0     0,0

Skupina do 1300 ccm

Poř.St.č.Jméno10.5.24.5.6.6.21.6.19.7.9.8.15.8.20.9.4.10.10.10.celkem
1 212 Krammer Thomas       7,5 10,0 15,0 8,5 7,5 0,0 13,0 61,5
2 222 Seitz Rainer           20,0 6,5 6,5 10,0   43,0
3 515 Rozporka Adolf             10,0 10,0   20,0 40,0
4 187 Scheiber Natascha       10,0 8,5 17,0         35,5
5 208 Eschner Oliver           13,0 7,5       20,5
6 376 Gartner Tobias                 8,5 12,0 20,5
7 46 Čada Otto                   17,0 17,0
8 237 BArták Vlastimil                   15,0 15,0
9 187 Scheiber Stefan               8,5     8,5
10 1111 Schraml Dominik       8,5   0,0         8,5
11 234 Sebald Michael           0,0         0,0

Skupina Stock-Car

Poř.St.č.Jméno10.5.24.5.6.6.21.6.19.7.9.8.15.8.20.9.4.10.10.10.celkem
1 201 Rohr Franz                 20,0 10,0 30,0
2 218 Krammer Gerold                 11,0 6,5 18,5
3 371 Eberl Erich                 17,0   17,0
4 370 Herzing Stefan                 15,0   15,0
5 1127 Küchenmeister Horst                 13,0   13,0
6 666 Nachtmann Richard                 11,0   11,0
7 7 Peták Zdeněk                   8,5 8,5
8 88 Piast Daniel                 0,0 7,5 7,5