Reklama

Rockradio

Kovobel 

Kdynium - přesné odlitky

 

   

  

Prostor pro Vaši reklamu ...

 
Přípravy na novou sezónu v plném proudu

Závodiště AMK v Domažlicích ožilo v březnu čilým stavebním ruchem. Získali jsme zdroj pěkného jílovito písčitého materiálu v takovém množství, že to umožnilo pokrýt celou trať novou vrstvou až do výšky 40 cm a v některých úsecích i více. Čtrnáct dnů zde pracoval silniční grader a vibrační válec a nový materiál upravoval a zhutňoval. Teď bude stačit pár dnů pěkného počasí na dokončení drobných úprav a trať bude připravena.

Detail [›]
-
 

Také kalendář závodů na rok 2008 je připraven, ale nelze jej zatím zveřejnit protože jsou v něm ještě nejisté prvky. A to, že se neví zda se letos pojede "republika" , kde držíme dva termíny (7.6. a 9.8.). Také jednání s organizátory mistrovství Bavorska na uskutečnění dvou závodů u nás je nadějné, ale ještě ne definitivní. Chodský čakan pojedeme také 2 x na dlouhé ploché dráze v M.Lázních (20.7. a 21.9.). Jinak počítáme s desetikolovým Chodským čakanem a prvními závody 4.5 a 18.5.

Takže vy všichni, kteří telefonujete o kalendář vydržte. Jakmile bude definitivní rozešleme jej všem loňským účastníkům zároveň s přihláškou. Zřejmě až v polovině dubna po prvním - zkušebním - závodu MR v Sedlčanech.

Albert KUNDRÁT, tajemník závodu
psáno 24.3.2008