Reklama

Rockradio

Speedpro & RallyBazar competition shop

Kovobel 

Kdynium - přesné odlitky

Vanep - brusírna válců

   

 

Prostor pro Vaši reklamu ...

 




Tabulky

IX. ročník seriálu v hobbyrallycrossu 2008 o Chodský čakan

Skupina do 1600 ccm

Poř. St.číslo Jméno 11.5. 18.5. 8.6. 22.6. 20.7. 3.8. 9.8. 24.8. 14.9. 20.9. celkem
1 115 BŘEZINA PETR (RP) 20,0 10,0 17,0 20,0 20,0 20,0 20,0 12,0 20,0 20,0 179,0
2 225 TERŠ Jiří (RP) 17,0 8,5 15,0 6,0 17,0 17,0 15,0 20,0 17,0 x 132,5
3 223 TEPLÝ Aleš x x 20,0 13,0 12,0 11,0 17,0 17,0 15,0 17,0 122,0
4 222 ŘÁHA David 15,0 x 12,0 12,0 15,0 10,0 12,0 13,0 11,0 13,0 113,0
5 515 ROZPORKA Adolf 13,0 x x 9,0 x x 11,0 x 10,0 12,0 55,0
6 240 KOLLBAUER Karl x x 10,0 15,0 x x x x x x 25,0
7 46 ČADA Otto x x x x x x x x x 15,0 15,0
8 3 NOVÁK Zdeněk x x x x 13,0 x x x x x 13,0
9 248 ŠIMEK Stanislav x x x x x 13,0 x x x x 13,0
10 723 BREWITZER Cristi x x x x x x x x 13,0 x 13,0
11 32 KÜCHENMAISTER Horst x x x x x 12,0 x x x x 12,0
12 212 KRAMMER Thomas x x x x x x x x 12,0 x 12,0
13 299 PROSSER Jan 12,0 x x x x x x x x x 12,0
14 202 STUCKI Wolfgang x x 11,0 x x x x x x x 11,0
15 335 SLEZÁK Michal x x x 11,0 x x x x x x 11,0
16 157 BOUMA Mirek x x x x x x 10,0 x x x 10,0
17 250 KOHLBAUER Petra x x x 10,0 x x x x x x 10,0
18 86 KRONER Felix x x x x x x 9,0 x x x 9,0
19 232 SCHRAML Domonik x x x x x x x x 9,0 x 9,0
20 741 REHM Steffan x 7,5 x x x x x x x x 7,5
21 17 KARNOLT Václav x x x 7,0 x x x x x x 7,0
22 121 STUDENTOVÁ Stanislava x x x x x x x x 7,0 x 7,0
23 333 VYSOKÝ Pavel x x x x x 7,0 x x x x 7,0
24 740 REHM Ronny x 6,5 x x x x x x x x 6,5
25 234 SEBALD Michael x x x x x x x x 6,0 x 6,0

Skupina volná nad 1600 ccm

Poř. St.číslo Jméno 11.5 18.5. 8.6. 22.6. 20.7. 3.8. 9.8. 24.8. 14.9. 20.9. body
1 7 ŠIMEK Jaroslav (RP) 15,0 13,0 20,0 20,0 20,0 20,0 x x 17,0 20,0 145,0
2 134 MATĚJKA Jiří (RP) 20,0 20,0 15,0 17,0 12,0 x x 20,0 6,0 15,0 125,0
3 74 LEHMANN Karel st. 11,0 17,0 6,0 12,0 15,0 9,0 11,0 x 13,0 10,0 104,0
4 77 STIEBER Jiří 4,0 9,0 13,0 15,0 13,0 x 6,0 17,0 12,0 9,0 98,0
5 135 SLEZÁK Michal 17,0 x 17,0 10,0 17,0 x x x x 17,0 78,0
6 93 ŠEFČÍK František 3,0 7,0 12,0 9,0 x 5,0 10,0 15,0 x x 61,0
7 99 PROSER Jan x 10,0 4,0 x 0,0 x 0,0 12,0 x 13,0 39,0
8 131 ROTYKA Daniel 12,0 4,0 3,0 7,0 11,0 x x x x x 37,0
9 53 VIEHBECK Rainer x x x x x 17,0 20,0 x x x 37,0
10 299 REGNER Václav x 12,0 10,0 x x x 0,0 x x 11,0 33,0
11 3 EDERER Marcus x x x x x 15,0 15,0 x x x 30,0
12 79 TICHÁNEK Jiří x x x x x x 17,0 13,0 x x 30,0
13 1127 KÜCHENMEISTER Horst 7,0 15,0 7,0 x x x x x x x 29,0
14 1 FIŠER Antonín x 6,0 x x x 10,0 x x 7,0 x 23,0
15 51 KOČÁREK Josef 10,0 x 5,0 6,0 x x x x x x 21,0
16 707 BREWITZER Mathias x x x x x x x x 20,0 x 20,0
17 9 WEBER Stephan x x x x x 6,0 9,0 x x x 15,0
18 5 FAHST Klaus x x x x x x x x 15,0 x 15,0
19 211 POKLEKOWSKI Martin x x 1,0 13,0 x x x x x x 14,0
20 404 REJŽEK Tomáš 13,0 x x x x x x x x x 13,0
21 37 KRAMHELLER Klaus x x x x x 13,0 x x x x 13,0
22 2 KROPF Andy x x x x x x 13,0 x x x 13,0
23 34 KAISER Libor x x x x x x x x x 12,0 12,0
24 133 JANOUŠEK Jiří (RP) 6,0 1,0 0,0 5,0 x x x x x x 12,0
25 308 STEHLÍK Antonín 9,0 3,0 x x x x x x x x 12,0
26 29 DENDL Thomas x x x x x x 12,0 x x x 12,0
27 302 FREY Thomas x x 0,0 x x 12,0 x x x x 12,0
28 537 HILTNER Stephan x x x 11,0 x x x x x x 11,0
29 29 KUBE Florian x x x x x 11,0 x x x x 11,0
30 110 PLANK Tobias x x x x x x x x 11,0 x 11,0
31 124 RAICH Vahrin x x x x x x x x 10,0 x 10,0
32 4 MÜLLER Werner x x x x x x x x 9,0 x 9,0
33 15 TICHÁČEK Jiří x x 9,0 x x x x x x x 9,0
34 14 FOUKNER x x x x x x x x x 7,0 7,0
35 24 JASINCKÝ Martin x x x x x 7,0 x x x x 7,0
36 78 TUČEK Pavel x x 2,0 x x x 5,0 x x x 7,0
37 460 WUNDSOM Sebastian x x x x x x 7,0 x x x 7,0
38 730 DORFMEISTER Max x 5,0 x x x x x x x x 5,0
39 83 LEDVINA Jan 5,0 x x x x x x x x x 5,0
40 80 MOJŽEŠÍK Karel x x x x x x 4,0 x x x 4,0
41 47 JAKLÍN Stefan x x x x x x 3,0 x x x 3,0
42 777 KAWALEK Jakob x 2,0 x x x x x x x x 2,0
43 11 EDER Anders x 0,0 x x x x x x x x 0,0
44 602 HERLER Bern x x 0,0 x x x x x x x 0,0
45 722 HUBER Georg x x 0,0 x x x x x x x 0,0
46 72 BAYER Andreas x x 0,0 x x x x x x x 0,0

Skupina Junior

Poř. St.číslo Jméno 11.5. 18.5. 8.6. 22.6. 20.7. 3.8. 9.8. 24.8. 14.9. 20.9. body
1 034 LEVÝ Martin 8,5 10,0 10,0 17,0 8,5 7,5 15,0 7,5 x 6,5 90,5
2 046 ČADA Petr 7,5 x 7,5 20,0 x 8,5 17,0 10,0 7,5 8,5 86,5
3 010 LEŠÁK Richard x 8,5 8,5 15,0 7,5 x 20,0 x x x 59,5
4 015 ČÁP Rostislav x x x x 10,0 10,0 13,0 8,5 8,5 7,5 57,5
5 011 KROB Jiří 10,0 x x x x x 0,0 x x 10,0 20,0
6 04 TRÁVNÍČEK Jan x x x 13,0 x x x x x x 13,0
7 720 MÜHLEIS Tobias x x x x x x x x 10,0 x 10,0
8 017 FORMAN Filip x x x 0,0 6,5 x x x x x 6,5

Skupina Škoda Super pohár

Poř. St.číslo Jméno 11.5. 18.5. 8.6. 22.6. 20.7. 3,8, 9.8. 24.8. 14.9. 20.9. Celkem
1 177 KVĚTOŇ Josef x x 10,0 10,0 10,0 10,0 x 10,0 10,0 10,0 70,0
2 111 MALOTÍN Václav x x x x x 8,5 x x 8,5 7,5 24,5
3 89 SVOBODA Roman x x x x x x 10,0 x x x 10,0
4 237 BARTÁK Vlastimil x x x x x x x x x 8,5 8,5

Skupina Buggy

Poř. St.číslo Jméno 11.5. 18.5. 8.6. 22.6. 20.7. 3.8. 9.8. 24.8. 14.9. 20.9. body
1 90 DZIAJKLO Nicolas x x x x x 10,0 x x 8,5   18,5
2 10 BACHMANN Stephan x x x x x 7,5 x x 7,5   15,0
3 233 SEBALD Harold   x x x x x x x 10,0   10,0
4 22 WÜRTH Maxmilian x x x x x 8,5 x x x   8,5