Reklama

Rockradio

Kovobel 

Kdynium - přesné odlitky

 

   

  

Prostor pro Vaši reklamu ...

 
PŘIPRAVUJEME ZÁVODNÍ SEZÓNU HOBBYRALLYCROSSU 2006

Návštěvníci naší stránky si jistě všimli, že se objevily Propozice závodění v hobbyrallycrossu pro letošní sezónu a také kalendář. Ten jsme mohli uzavřít až po poradě s pořadateli mistrovství republiky, kde jsme respektovali termíny vyšší soutěže. Ve zbývajících sobotách a nedělích budeme tedy závodit v Domažlicích o Chodský čakan.

Ten bude mít devět závodů, započítávat se budou všechny, dvakrát přivítáme jezdce z mistrovství ČR. Novinkou pro letošní rok je vyhlášení nové divize nazvané VOLNÁ, do které chceme přesunout všechny stroje, které nevyhoví předpisům stávajících divizí. Zde jsou technické podmínky hodně tolerantní co se týče úprav, volby motoru, jeho umístění a pod. Prostě lidová tvořivost. Samozřejmě za předpokladu, že budou dodrženy bezpečnostní prvky, rám, celistvost karoserie, pohon jedné nápravy. Nevyhlašujeme divizi nad 1600 ccm, která měla loni malou účast.V divizi Junior očekáváme ještě (až na jednoho) loňské jezdce, ale už jsou ve věku 16 a 17 let, takže jednu až dvě sezóny a pojedou s dospělými. Divize Škoda se v loňském roce ujala, vzbudila zájem, máme signály, že další jezdci škodovky staví. A tak bude letos plnohodnotnou divizí.

Teď, v únoru, je sportovní areál střídavě pod vodou, nebo sněhem, ale jakmile oschne vyrazíme na brigády. Opravit zimní škody, vylepšit co se dá. Už aby přišlo jaro.

Albert Kundrát, tajemník závodů, předseda AMK Domažlice

P.S. Dnes, 21.2., přišla první přihláška. Od populárního, nejmladšího, výborně jezdícího jezdce - Honzíka TALAŠE.