Reklama

Rockradio

Kovobel 

Kdynium - přesné odlitky

 

   

  

Prostor pro Vaši reklamu ...

 
Pozvánka - Rallycross na ploché dráze

Pozvánka - nabídka k účasti na volném závodu hobbyrallycrossu na dlouhé ploché dráze v Mariánských Lázních v sobotu 16.9.2006.

Motorsportklub AMK Domažlice ve spolupráci s AMK M.Lázně připravil na zpestření motoristické sezóny volný závod podle pravidel hobbyrallycrossu na dlouhé ploché dráze v M.Lázních. Je určen především účastníkům letošního seriálu o Chodský čakan, dále jezdcům ze seriálu MČR a dalším zájemcům, kteří budou mít připravena svá vozidla k závodním účelům.( Bezpodmínečně je nutné mít uvnitř auta ochranný rám, jezdec musí mít přilbu, rukavice a nehořlavou kombinézu. Pneumatiky na hnané nápravě nesmí mít hrubší dezén než letní.)

Pro případné škody na zařízení pl.dráhy (mantinely) bude povinnost se při přejímce pojistit na odpovědnost vůči škodě způsobené pořadateli. Jednorázová pojistka na závod stojí 250 Kč a bude ji na místě sjednávat zástupce Hasičské popjišťovny.

Závodit se bude podle pravidel Hobbyrallycrossu ve třídách do 1600 ccm, nad 1600ccm, divize Junior a divize Škoda ( vozy do r.v.1990 s pohonem zadních kol a obsahu do 1300 ccm). Systém rozjížděk a počet kol se upřesní na místě při rozpravě s jezdci. Vyplyne z počtu účastníků. Startovné bylo stanoveno na 700 Kč.

Zúčastnit se může každý, kdo splní shora uvedené podmínky. Přejímka vozů a přihlášení do závodu od 8 do 9 hodin. Potom bude následovat rozprava s jezdci, tréninkové jízdy a finále. Závod bychom rádi dokončili do 17 hodin.

Přijetí k účasti si můžete zajistit předem, když na uvedená tel.čísla pošlete SMS s údaji: Příjmení jezdce, startov.číslo, vozidlo dle divize. Pošlete na mobil tajemníka závodu A.Kundráta 602 476 946, nebo řídícího závodu p.Hrbáčka 603 506 703.

Ceny pro vítěze budou obvyklé.

ZKUSÍTE SI PLOCHOU DRÁHU ?