Reklama

Rockradio

Speedpro & RallyBazar competition shop

Kovobel 

Kdynium - přesné odlitky

Vanep - brusírna válců

   

 

Prostor pro Vaši reklamu ...

 




Tabulky

VII. ročník seriálu v hobbyrallycrossu 2006 o Chodský čakan

Skupina do 1600 ccm

Poř. St.číslo Jméno 4.6 18.6 2.7 23.7 13.8 27.8 10.9 1.10 14.10 Body celkem
1 27 Drnec Aleš 17,0 13,0 15,0 20,0 15,0 17,0 11,0 13,0 20,0 141,0
2 225 Terš Jiří 20,0 17,0 13,0 17,0 13,0 10,0 10,0 15,0 12,0 127,0
3 477 Křepelka David 15,0 x 10,0 15,0 17,0 20,0 17,0 10,0 17,0 121,0
4 239 Opatrný Jiří 9,0 20,0 17,0 11,0 9,0 17,0 15,0 17,0 0,0 115,0
5 222 Řáha David 13,0 x 12,0 13,0 11,0 13,0 13,0 12,0 13,0 100,0
6 388 Suda Josef x x 20,0 x 20,0 x 20,0 20,0 x 80,0
7 277 Hasman Michal x 12,0 x x 12,0 12,0 12,0 x x 48,0
8 321 Sadloň Jan x x 11,0 12,0 x x x x x 23,0
9 507 Jakeš Jiří 7,0 15,0 0,0 x x x x x x 22,0
10 243 Škarda Petr x x x x 10,0 11,0 x x x 21,0
11 300 Štástka Jindřich 10,0 x x x x x x 9,0 x 19,0
12 300 Regner Václav x x x x x x x x 15,0 15,0
13 335 Štětina Vladimír 12,0 x x x x x x x x 12,0
14 17 Houška Lukáš 11,0 x x x x x x x x 11,0
15 41 Stieber František x 11,0 x x x x x x x 11,0
16 228 Páník Petr x x x x x x x 11,0 x 11,0
17 220 Karpianus Petr x 10,0 x x x x x x x 10,0

Skupina volná nad 1600 ccm

Poř. St.číslo Jméno 4.6 18.6 2.7 23.7 13.8 27.8 10.9 1.10 14.10 Celkem body
1 67 Žambůrek Luboš x x 10,0 8,5 8,5 7,5 13,0 17,0 17,0 81,5
2 234 Matějka Jiří x x 8,5 x 10,0 x 11,0 20,0 20,0 69,5
3 71 Beneš Jan x x 7,5 x 7,5 8,5 12,0 13,0 10,0 58,5
4 79 Stieber Václav 7,5 x x x x x 10,0 15,0 11,0 43,5
5 123 Karpianus Jaroslav 10,0 x x x x x 20,0 x x 30,0
6 220 Karpianus Petr x x x x x 10,0 17,0 x x 27,0
7 124 Karpianus Jiří 8,5 10,0 x x x x x x x 18,5
8 78 Grainerová Dáša x 8,5 6,5 x x x x x x 15,0
9 411 Hrbáček Marek x x x x x x 15,0 x x 15,0
10 335 Štětina Vladimír x x x x x x x x 15,0 15,0
11 33 Kroňák Vlastimil x x x 7,5 6,5 x x x x 14,0
12 420 Tichý Jan x x x x x x x x 13,0 13,0
13 134 Vokroj Petr x x x x x x x x 12,0 12,0
14 113 Brunát Stanislav x x x 10,0 x x 0,0 x x 10,0
15 226 Galuška Jiří x x x x x x 9,0 x x 9,0
16 228 Páník Petr x x x x x x x x 9,0 9,0
17 77 Stieber Jiří x 7,5 x x x x x x x 7,5
18 321 Kaiser Richard x x x x 0,0 x x x x 0,0

Skupina Junior

Poř. St.číslo Jméno 4.6 18.6 2.7 23.7 13.8 27.8 10.9 1.10 14.10 Body celkem
1 078 Mastný Zdeněk 6,5 10,0 10,0 8,5 10,0 x 10,0 17,0 10,0 82,0
2 05 Karnolt Václav 8,5 8,5 8,5 7,5 8,5 10,0 6,5 15,0 8,5 81,5
3 089 Egenvald Lukáš 7,5 7,5 x x x x 7,5 12,0 6,5 41,0
4 021 Talaš Jan 10,0 x x 10,0 x x x 20,0 x 40,0
5 077 Kawalek Jakob x x x x x x 8,5 13,0 7,5 29,0
6 015 Čáp Radoslav x x x x x x x 11,0 6,0 17,0

Skupina Škoda Super pohár

Poř. St.číslo Jméno 4.6 18.6 2.7 23.7 13.8 27.8 10.9 1.10 14.10 Body celkem
1 89 Svoboda Roman 10,0 10,0 10,0 20,0 17,0 10,0 10,0 6,5 x 93,5
2 74 Lehmann Karel 8,5 x 8,5 17,0 15,0 8,5 6,0 8,5 17,0 89,0
3 111 Malotín Václav x x x 13,0 11,0 x 8,5 x 15,0 47,5
4 22 Rupert Tomáš x x 6,5 12,0 13,0 7,5 7,5 x 0,0 46,5
5 237 Barták Vlastimil x x x x 20,0 x x x 20,0 40,0
6 17 Karnolt Václav sen. x x 7,5 15,0 12,0 x x x x 34,5
7 4 Týml Milan x x x 11,0 x 6,5 6,5 10,0 0,0 34,0
8 40 Schamberger Miroslav x 8,5 x x x 6,0 x x 13,0 27,5
9 7 Vynáhlovský Jan 7,5 x x x x x x x x 7,5
10 69 Šlegl Jan x x x x x x x 7,5 x 7,5
11 214 Karpianus Jaroslav st. x x x x x x x x x 0,0