Reklama

Rockradio

Speedpro & RallyBazar competition shop

Kovobel 

Kdynium - přesné odlitky

Vanep - brusírna válců

   

 

Prostor pro Vaši reklamu ...

 




Výsledky

Skupina I - do 1600 ccm

Pořadí st.č. jezdec body 11.6. 26.6. 10.7. 24.7. 28.8. 11.9. 25.9. 9.10. 15.10.
1 239 OPATRNÝ Jiří 146,0 20,0 20,0 20,0 20,0 x 20,0 20,0 17,0 9,0
2 27 DRNEC Aleš 130,0 12,0 17,0 17,0 13,0 15,0 12,0 12,0 12,0 20,0
3 277 HASMAN Michal 106,0 15,0 15,0 9,0 x 13,0 13,0 13,0 15,0 13,0
4 228 PÁNÍK Petr 96,0 10,0 10,0 15,0 15,0 x 10,0 11,0 13,0 12,0
5 225 TERŠ Jiří 77,0 0,0 13,0 7,0 0,0 x 17,0 15,0 10,0 15,0
6 221 JANDA Petr 62,0 0,0 9,0 6,0 17,0 9,0 11,0 10,0 x x
7 507 JAKEŠ Jiří 58,0 x x 13,0 9,0 20,0 7,0 x 9,0 x
8 777 TICHA Libor 57,0 13,0 11,0 5,0 12,0 10,0 6,0 x x x
9 477 KŘEPELKA David 56,0 x x x 10,0 17,0 x 7,0 11,0 11,0
10 385 ŘÁHA David 45,0 x 12,0 11,0 11,0 11,0 x x x x
11 300 ŠTÁSTKA Jindřich 42,0 17,0 x 10,0 x x 15,0 x x x
12 355 NOVÝ Luboš 42,0 x x 12,0 x 12,0 9,0 9,0 x x
13 220 KARPIUS Petr 37,0 x x x x x x 17,0 20,0 x
14 305 ŠTĚTINA Vladimír 17,0                 17,0
15 489 RENDL Lukáš 11,0 11,0 0,0 x x x x x x x
16 443 PŘIBÁŇ Jan 10,0                 10,0
17 11 POŠVÁŘ Zdeněk 7,0 x x x 7,0 x x x x x
18 201 KRATOCHVÍL Jan 6,0 x x x 6,0 x x x x x
19 268 KRÁLOVEC Tomáš 0,0 x x x x 0,0 x x x x

Skupina II - SUPER nad 1600 ccm

Pořadí st.č. jezdec body 11.6. 26.6. 10.7. 24.7. 28.8. 11.9. 25.9. 9.10. 15.10.
1 76 LEHMANN Tomáš 88,5 13,0 0,0 17,0 10,0 10,0 10,0 10,0 8,5 10,0
2 299 REGNER Václav 82,0 20,0 10,0 20,0 8,5 8,5 8,5 x 6,5 x
3 428 LELIGDON Martin 77,0 15,0 8,5 15,0 7,5 7,5 x 8,5 7,5 7,5
4 11 SZITAI Josef 18,5 12,0 6,5 0,0 x x x x x x
5 443 PŘIBÁŇ Jan 17,0 17,0 0,0 x x x x x x x
6 420 TICHÝ Jan 16,0 0,0 7,5 x x x x x x 8,5
7 345 ZÁBRAN Pavel 11,0 11,0 0,0 x x x x x x x
8 321 KAISER Richard 10,0 10,0 0,0 x x x x x x x
9 124 KARPIANUS Jiří 10,0 x x x x x x 0,0 10,0 x
10 446 PÍSAŘÍK Miroslav 0,0 D 0,0 x x x x x x x
11 7 PATEJDL Josef 0,0 x x 0,0 x x x x x x

Skupina III - junior

Pořadí st.č. jezdec body 11.6. 26.6. 10.7. 24.7. 28.8. 11.9. 25.9. 9.10. 15.10.
1 024 KARNOLT Václav 143 10,0 20,0 17,0 15,0 17,0 15,0 17,0 17,0 15,0
2 019 BENEŠ Jan 139,5 8,5 17,0 20,0 17,0 13,0 12,0 20,0 15,0 17,0
3 021 TALAŠ Jan 100,5 7,5 0,0 13,0 20,0 20,0 x x 20,0 20,0
4 070 KRÁLOVEC Jan 95 0,0 13,0 15,0 11,0 0,0 17,0 15,0 11,0 13,0
5 078 MASTNÝ Zdeněk 92 x 15,0 x 12,0 15,0 13,0 12,0 13,0 12,0
6 089 EGENVALD Lukáš 47 x x x x x 11,0 13,0 12,0 11,0
7 077 KAWALEK Jakob 33 x x 0,0 13,0 x 20,0 0,0 x x
8 09 HLAVA David 12 0,0 12,0 x x x x x x x
9 069 VOTRUBA Jan   x 0,0 x x x x x x x

Skupina IV - ŠKODA SUPER

Pořadí st.č. jezdec body 11.6. 26.6. 10.7. 24.7. 28.8. 11.9. 25.9. 9.10. 15.10.
1 77 STIEBR Jiří 84,0 8,5 12,0 8,5 11,0 7,5 8,5 7,5 13,0 7,5
2 22 SCHIRA Svatopluk 81,0 x 20,0 10,0 17,0 x x 8,5 17,0 8,5
3 89 SVOBODA Roman 80,0 x 15,0 x 20,0 0,0 10,0 10,0 15,0 10,0
4 111 MALOTÍN Václav 70,5 10,0 17,0 x 15,0 10,0 0,0 6,5 12,0
5 74 LEHMANN Karel 41,0 6,5 13,0 D 13,0 8,5 D x x
6 4 FIŠER Antonín 30,5 7,5 x x 12,0 x x x 11,0
7 214 KARPIANUS Jaroslav 20,0               20,0  
pořadí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
body 20 17 15 13 12 11 10 9 7 6 5 4 3 2

Při startu do 4 vozů v divizi (včetně) se přidělí za umístění poloviční počet bodů z předcházející tabulky.
POZOR "0 bodů" z rozjížďky ve které dostal jezdec černou vlajku se v žádném případě neškrtá.

Přílohy